допомогти для тісний шафа

Чи є ваш шафа, повний, обмежений і метушню? Це просто, щоб ситуація виходить з-під контролю, особливо в цей час року. Шафи є прекрасним місцем, щоб тримати речі з уваги, але це може мати неприємні наслідки, коли речі поміщаються в які не належать або мають певне місце, щоб піти. Отримання ваш шафа організованою може здатися трохи переважною, коли ви повинні почати з повною, метушню безлад. Ми збирали порад від професійних організаторів шафі організації фахівця протягом багатьох років. Тут ми зібрали кілька порад для вас цю роботу, не варто багато, і легко вирішувати на свій розсуд.

1) Відповідно до плану може зробити речі працювати більш плавно. Якщо ви робите занадто багато речей одночасно, це може бути неприємно, тому що ви не бачите вигоди протягом тривалого часу. Вибір гарне місце для початку і тільки думав про це одна річ може зробити щось йде швидко і гладко. Загальні місце для початку позбавлення від зайвої одяг і безлад. Отримати деякі коробки або мішки, так що ви можете почати проріджування, що у вас є. Ви не можете зрозуміти, як організувати те, що вам потрібно, якщо ваш шафа, якщо сповнена речей, які ви дійсно не потрібно. Подарувати одягу, взуття, гаманців та інших предметів, які ви можете обійтися. Якщо щось не виходить з моди, не підходять прямо, є плями, або якщо ви просто не носите його більше, щоб позбутися від нього. Це дешевше купити пару нових речей пізніше, якщо вам позбавитися від занадто багато, ніж інвестувати в гігантській системи шафи, щоб організувати всі ті речі, які ви навіть не використовуєте більше.

2) Наступним кроком буде класифікувати те, що у вас залишилося. Уникайте Різне купа речей, які ви не знаєте, де вони могли б вмістити в нього Маючи речі, які не підпадають під якусь створює безлад. Коли ви отримаєте всі розділені, ви можете визначити, скільки місця потрібно для кожної категорії. Ви можете вирішити, якщо щось буде займати менше місця, коли він висів або коли воно складено і складені на полиці.

3) Якщо вам потрібно, додайте трохи стелажі у вашій шафі. Вам може знадобитися менше висить простору, ніж ви думаєте. Використовуйте вішалки для одягу, які економлять простір, якщо вам це потрібно. Особливої ​​вішалки допомогти вам об’єднати спідниці, брюки, ремені, краватки, шарфи і навіть для економії місця. Каскадна вішалки тому що ви можете координувати вбрання і вмістити їх у просторі однієї вішалці. Дерев’яні вішалки та інші міцний вішалках одяг має бути використана для пальто і костюмів, але тонше, плоский, компактний вішалки ідеально підходять для повсякденного носіння.