килим проти плитки, що краще для вашого будинку

Коли справа доходить до килимове покриття та плитка популярних варіантів. Хоча вони значно відрізняються Є позитивні результати для обох сторін. Розглянути питання про приведення у професіонала, щоб поглянути на ваш будинок і знос візерунки на поточний підлоги. Він або вона може дати вам уявлення про те, якою може бути дещо краще.

коштувати

Це не завжди легко порівняти вартість килима і плитки. Обидва мають варіантів, заснованих на доступність, а також якість. Перш ніж розглядати одну, розглянути питання про вашому будинку виміряти. Це принаймні дасть вам фігурою для роботи з, як ви ходите по магазинах для вашого статі. Обидва повинні бути встановлені командою професіоналів, так що прийняти це до уваги вартість, а також.

стиль

Коли ви йдете, щоб дивитися на плитку ви можете знайти все: від простих білих на мармуровій поєднання кольорів і майже всі між ними. Існує реальне різноманітність у розмірах, а також. Ви можете перевірити кожну іншу картину або твердий, взяти зразок додому і подивитися, що ви думаєте. Ви не повинні мати такий же черепицею по всьому будинку. Ви можете покласти щось інше у ванній, щось інше на кухні, і щось інше по коридорах. Вибір за вами.

Килим схожі тим, що є всі типи варіантів для вас, щоб побачити. Розглянемо кольорову підсвітку, щоб скрасити кімнату. Темні варіанти можуть створити більший контраст зі стінами. Якщо ви не зацікавлені в твердих тілах ви можете перевірити різні моделі і текстури доступні. Ви можете знайти щось з поєднанням кольорів, які ідеально впишеться в кімнату. Так само, як плитки ви можете взяти зразок додому і спробувати його. Також не обмежені тільки один тип і колір. Ви можете дати кожній кімнаті різні кольори із залом будучи абсолютно різними або ви можете просто мають той же колір у всьому.

текстуру і відчувати

Тут виробництво килимів та черепиці в абсолютно різних напрямках. Плитка буде відчувати себе важко проти ваших ніг, коли ви йдете босоніж по простору. Більшість людей використовують різні килими відокремити райони або забезпечити трохи додатковий комфорт для ваших ніг. Плитка іноді може бути слизькою, особливо якщо він тільки що був очищений.

Килимів має зовсім інший вигляд. У той час як ви можете вибрати квартиру і структуровані вибір, Ви будете все ще відчуваю деякі дають, коли ви йдете. Існує оббивка внизу і залежно від якого ви вибрали, ви можете в режимі реального відмов у вашому кроці. Це жорстко, щоб ковзати по підлозі, але ви не могли б заперечувати, сидячи на підлозі, якщо вона досить зручна.

Незалежно від того, який варіант ви віддасте перевагу не забудьте зважити кожен з них. Дивіться в обидва, і з’ясувати, що краще для вашого будинку і вашої родини.