прикрасити ваш будинок з перлиною тону аксесуарів

Бризки яскраві кольори і елегантність багата текстура забезпечує життя і красу на Камінь тоноване аксесуарів. Ці аксесуари для дому взяті в основному з пишного кольору дорогоцінних і виблискуючі камені, як смарагд, сапфір, рубін, топаз, смарагд, і нефриту. Всі ці камені мають яскравий і сміливий відтінок, додати спеціальний почуття і чарівності майже все.

Джевел-тоноване аксесуари для дому прикрасити багатьох будинках сьогодні особливо у свята. Це художньо і творчо розроблені в різні яскраві відтінки і спокусливі кольору. Величезний спектр цієї колекції доступні сьогодні на ринку для задоволення бажання кожного і доповнювати кожну інтер’єру.

Ось деякі з найбільш яскравих варіантів, щоб прикрасити ваш будинок з:

Ruby Red є гарячим і відбувається варіант, коли справа доходить до надання почуття елегантності і виблискуючих золотом. Це дуже сміливі та яскраві кольори, і тому важливо, щоб грати уважно і творчо з ним. Сплеск кімнаті з різними відтінками червоного або виберіть деякі виділені області бути прикрашені червоним кольором. Відтінки червоного можуть також мати відтінки рожевого, помаранчевого, фіолетового і для повного ефекту дорогоцінних каменів.

Фіолетовий аметист є самим симпатичним кольором, який виділяє елегантність і роялті. Прикраса кімнати з красивими відтінками фіолетового додає магію до оточення. Поєднання темних і світлих відтінків хлюпнув в кімнаті може доставити ідеальний образ для будь-якого святкового сезону. Виберіть стіни і простирадла, щоб бути в темніший відтінок і світлий тон для подушки та інші прикраси.

Sapphire Blue є яскравим кольором для домашнього декору. Існує безліч варіантів, пропонованих на ринку, як окуляри, свічники, покривала, подушки, штори, і багато іншого. Цей темний, глибокий, і сміливі кольори з відтінками темно і індиго, якщо її з шоколадно-коричневого відтінку або золотистого кольору дає вражаючий погляд до оточення.

Топаз Жовтий, як виблискує і блискучими, як золото. Фактично це виглядає так само, як золото, коли заглянув під яскравим світлом. Будь-який інтер’єр будинку або аксесуар у відтінки жовтого або металевого золота виглядає чудово. Топаз надихнув килим, люстра ігристі, жовті вази і золоті основі покривала акценти естетику і елегантність кімнаті.

Смарагдово-зелений є універсальним кольором з сміливий і глибокий ефект. Змішується з відтінками золотистого кольору або золоті прикраси дає відчуття гламурної атмосферою. Зелені подушки із золотими послідовності, зелені штори прикрашені золотими нитками, і Aqua Blue аксесуари доповнюють зелені Додати естетики в кімнату.