Ваш будинок повинен сигналізація повинні контролюватися чи ні

Таким чином, ви читали документи і все, що ви бачите, злочини, злочинність і багато іншого злочин. Ви дивитеся телевізор і що ти бачиш? Та ви вгадали правильно перший раз більше злочинів.

На наступний день ви бачите ваш сусід йшов по вулиці, і він говорить вам, що він був пограбований днями, і він живе тільки двоє дверей вниз від вас. До цього часу ви приблизно було достатньо. Ви вирішили, що Ви збираєтеся отримати системи домашньої сигналізації.

Перший момент ви повинні зрозуміти, що немає ніяких доказів місці злодія на землі ні, не навіть Форт-Нокс. Будь-який будинок будь-якій системі будь-який код може бути переможений справді, якщо людина зробила це людина може зламати його! Я нічого не повторюємо, нічого не застрахований від злодія, який вирішив, що він збирається увірватися кудись.

Якщо він хоче побити свій сигналізація будинку він буде.

Так чому б встановити один? Відповідь проста: це дозволить значно зменшити можливість ви пограбування. Злодій завжди буде легким варіантом в порівнянні з більш важким. Зробіть свій будинок важко увійти і грабують, і ви на переможця.

Тепер у нас є, що один із шляхів дозволяє розглянути основне питання.

Якщо буде контролюватися чи ні? Неконтрольований в порядку, контролювати, тим краще. Якщо ви вирішите неконтрольовані системою сигналізації будинку, то ви дійсно повинні бути товариським типом, який дружить з сусідами легко.

Ви бачите, що це благо сирена сигналізації плач ж, якщо ніхто не збирається нічого з цим вдіяти? Є, що багато зломи сьогодні це стало звичайним явищем. Ніхто, здається, звернути увагу. Якщо тільки ви не встановили відносини зі своїми сусідами, то вони будуть більш схильні піклуватися про ваші інтереси, тобто якщо вони, виявляється, у себе вдома, коли злодій виходить виклик.

Якщо ви не товариський тип і не станеться, як ви сусідів то, можливо, моніторинг системи домашньої сигналізації є для вас. Цей тип системи використовує телефонні лінії, щоб зв’язатися з агентством моніторингу, коли ваш будинок увірвалися. Сигналізація спрацьовує у своїх офісах і вони зв’яжуться з Вами і поліція у встановленому порядку, якщо у вас є злом.

Звичайно, розумний злодій акуратно перерізали телефонні дроти, якщо він відчуває ваш будинок знаходиться на контрольованої системи. Така система також значно дорожче, ніж неконтрольований різноманітність.

Таким чином, щоб скоротити до погоні! Unmonitored? Ну, це дешевше і дуже ефективним, якщо ви доброзичливі і вихідні і близько до вашим сусідам.

Моніторинг? Ну, це набагато дорожче і, звичайно, не зрозумілий.

Особисто я думаю, що перше є способом піти. Адже чим більше ми стали хорошими сусідами один для одного, чим більше ми будемо бити злочину так чи інакше!