Як збільшити вартість перепродажу вашої кухні

Ми витрачаємо більше часу на кухні, ніж майже в будь-який інший кімнаті будинку, тому дуже важливо мати кухню, в якій ви відчуваєте себе абсолютно комфортно. Окленд кухня ремоделювання експерт Девід Pinsley є віце-президентом / Старший дизайнер / Sales Executive для першого Ремонт Оцініть, Inc в Сан-Леандро, Каліфорнія. Тут він дає свою пораду, про який поновлення кроків гарантує Вам найкращі вартість перепродажу вашого кухні в довгостроковій перспективі.

Якщо ви схожі на більшість з нас, ви можете бути прощені, якщо ви вважаєте, що вашій вітальні є найбільш “жив у” кімнату у вашому домі. Виходячи з мого досвіду, це найчастіше на кухні. Ось чому має сенс витрачати час і гроші зробити кухню кімнату своєї мрії, так як це місце, де ви і ваша сім’я можуть витрачати більшу частину свого часу.

Крім добре виглядати і бути функціональним, ви також хочете кухню, яка дасть вам кращі віддачу від витрачених коштів – тобто, ви також повинні відремонтувати кухню таким чином, що в кінцевому підсумку може максимізувати свою вартість при перепродажу в той же час. Ось деякі особливості переконавшись, що ви ремонт у дорозі, які допоможуть вам перепродати з прибутком у більш пізні дати, якщо ви вирішите. Поради включають в себе:

1. Отримати Теплий кахельну підлогу.
2. Мають вбудований в холодильник, таких як Sub Zero.
3. Мати гарні, гладкі, гранітні плити.
4. Встановити професійне діапазон нержавіючої сталі газу.
5. Установка тільки прилади з нержавіючої сталі.
6. Використовуйте тільки нейтральні кольори. Урожай квітів, ймовірно, краще, в тому числі не зовсім білий для стін.

З мого досвіду, професійної техніки та гранітні стільниці є дві речі, які ви отримаєте більше грошей, ніж все інше. Якщо ви нічого не зробили, але це – сказати, що ви витратили $ 10 000 на нові прилади з нержавіючої сталі і красиво гладкий стільниці – те, що тільки ви отримаєте $ 50 000 тому. Це, безумовно, найбільший удар від витрачених коштів.

Крім того, острови могли б принести більше грошей, або вони не можуть. Не встановлюйте їх просто з перепродажем на увазі. Подивіться, що найкраще працює з вашої кухні. Якщо ви і ваші дизайнери думають, що вони є хорошою ідеєю, а потім піти на це.

Ми знаємо, що кухня ремоделювання є великим рішенням, тому ми більш ніж раді відповісти на всі Ваші запитання. Якщо ви хотіли б займатися в деяких Домогосподарство шляхом збільшення до максимуму простору, додавши, сучасний, гладкий сенсорний або будівництво центрального острова, наші висококваліфіковані досвідчені підрядники можуть направляти вас на кожному етапі шляху через вашу кухню переробляти.