був ваш гараж зберігання стала некерованою

Споживацтво назва гри в США, і люди, які були учасниками протягом тривалого часу, як правило в результаті більше речей, ніж вони можуть уміщатися в їх житлових приміщень. Таким чином, предмети, які вже не в регулярному використанні, але занадто цінним, щоб кинути або дайте доброї волі не лінуються для зберігання гаража.

Ця система, однак, має один істотний недолік, якщо достатньо речей, внести свій шлях у гараж, гараж перестає бути гараж і перетворюється на одиниці зберігання гараж. Це може стати настільки перевантажена, що він навіть не може бути закритий, або є шляхи між коробками і меблями допомогою яких люди можуть отримати доступ, що вони шукають.

Зрештою, однак, більшість домовласників з м’якими гаражів здати до реальності, що вони повинні робити очищення гаражне зберігання. А ті, хто буде допомагати собі багато, розуміючи, що якщо вони не використовували деякі з речей, в гаражі, так як вони були прибрані кілька місяців або навіть років тому, вони не можуть користуватися ними в майбутньому. Це, безумовно, робить метання виїзду процес набагато менш болючим.

початку роботи

Якщо ваш день розплати з вашою проблемою зберігання гараж, нарешті, прийшов, запастися найбільшим, сильним мішки для сміття ви можете знайти, і підготуватися, щоб бути нещадним. Якщо у вас є фургон або вантажівку, в який можна помістити кожну сумку, як він наповнений, ще краще.

Якщо у вас є хтось, хто може керувати вантажівку або мікроавтобус до найближчого доброї волі, як тільки він буде заповнений, навіть ще краще. Чим більше відстань, яку ви можете поставити між собою і речі, які ви складали гаражне зберігання проблема, тим легше буде.

реорганізації

Коли ви усунули всі, що ви більше не можете використовувати з рівняння зберігання гаража, це час, щоб заново організувати відпочинок. Якщо ви знайшли речі, які дійсно належать в іншому місці в Вашій оселі, покладіть їх у картонні коробки відзначені імена їх кінцевий пункт призначення, і отримати їх в сторону.

Розбийте залишилися зберігання гаражів елементи відповідно з їх використанням; місце, як поблизу, як. Фарби, розчинники, кисті і валик каструлями може піти разом, насіння трав, газон фідер, та інші предмети першої необхідності садівництво може йти разом. Просто продовжуйте йти у вас є місце для всього, і все на своєму місці.

Коли ви досягли цієї точки, ви будете в набагато кращому становищі, щоб визначити, якщо його час, щоб оновити гараж з нового гаража шаф і настінних полицях. Більше того, ви будете мати місце для цього!