будівельної інспекції, що ви не думатиме про

Ви можете здивуватися, чому ви повинні турбуватися, щоб найняти професіонала, щоб прийти і зробити будівельної інспекції, перш ніж вирішити, чи слід купити будинок або офісний будинок. Зрештою, те, що заважає вам під час прогулянки по приміщеннях і, бачачи своїми очима, що може бути не так з місцем? Ну, досвід, у двох словах. Професійний інспектор буде йти далеко і вище середнього, що будь-яка людина буде робити при розгляді шматок власності. Як приклад того, наскільки глибоко професійним розслідуватиме приміщень, ось деякі з речей, хороший інспектор буде дивитися на, що ви, мабуть, не прийшло б в голову.

краєвид
Ах, ви говорите, ви вже ретельно оглянули ландшафт ціною Ви думаєте про покупку. Ви зазначили, сад з схвальної посмішкою і помітив, що дерева можуть витримати бути обрізані. Ви сподіваєтеся, щоб витягнути кілька доларів від запитуваної ціни для цієї останньої пороку. Але ні, це не вид озеленення будівельної інспекції професійного збирається провести розслідування. Замість цього, він буде дивитися на що до чого, як вона ставиться до структурної цілісності будинку або офісу. Як дренажних оброблятися? Чи є підстави вважати, вигрібна яма або інше природне явище, яке може привести до проблем? Ці питання необхідно отримати відповіді, перш ніж ви можете відчувати себе добре про здійснення покупки.

води
Звичайно, ви взяли б особливої ​​уваги, якби ви бачили явних витоків прибуває з стелі під час проходження, але професійна будівельна інспекція буде йти набагато далі, ніж це. Вода є одним з найбільш вражаючих елементів в будинку, і важливо знати, якщо це створює проблеми в структурі. Це означає, шукає вогкості в звичайних місцях, таких як зовнішні стіни і вниз в підвалі. Це означає, звертаючи особливу увагу на так званих “мокрих приміщень”: пральня, кухня, ванні кімнати і. Це також означає, подивившись уважно на всі області, де цвіль може розвиватися.

тріщин
Тріщини або два в стінах немає підстав списати потенційно купівлею частини майна. Тріщини трапитися, і вони можуть або бути серйозними або доброякісна. Маленька тріщина навколо дверей або вікна не може бути нічого, щоб хвилюватися про, і нічого, що трохи шпаклівки не може впоратися. Це не виглядає великим естетично, але це не є основним структурним занепокоєння. З іншого боку, тріщини, який слід вгору по цегляній кладці може бути серйозною проблемою. Тільки професійний слідчий будівельної інспекції будете знати різницю.