відкритий і закритий меблевому магазині Нью-Йорка торговельний

Якщо ви рухаєтеся в новий будинок або косметичний ремонт вашого поточного, ви повинні подумати про меблі ви можете помістити всередину. Покупки в меблевому магазині Нью-Йорка може легко перетворитися на розчарування діяльністю, якщо ви приїхали непідготовленими. І якщо ви купуєте відкритий і критий меблів, завдання стає експоненціально важко. Ось деякі поради, щоб пам’ятати.

Меблів для дому

Покупки в меблевому магазині в Нью-Йорку в приміщенні меблів не повинна бути складною. Все, що потрібно пам’ятати, щоб одягнути себе з правом вимоги до діяльності. Для початку, ви повинні визначити області Вашого будинку, що ви плануєте робити ремонт. Якщо ви робите проектів благоустрою житла все відразу, не забудьте відокремити пріоритети від категорії номеру.

Диван, мабуть, найважливіша меблі у вітальні, так покласти, що на верхній частині списку для цієї конкретної області вашого будинку. Список речей, які потрібно купити в меблевому магазині в Нью-Йорку за пріоритетом, від найвищого до найнижчого. Таким чином, ви будете мати уявлення про те, яку частину ви можете зберегти для подальшого і які ви повинні купити негайно.

Ви повинні також думати про бюджет, особливо якщо ви плануєте поєднати внутрішньої і зовнішньої меблів магазинах. Легко захопитися з вашими покупками і в кінцевому підсумку платити більше, ніж ви повинні. Для того, щоб уникнути цього, встановити бюджет для кожної частини ви плануєте придбати. Вітрин днів або тижнів до фактичного день покупки можуть виразно допомогти вам з цим.

Вуличні меблі

Меблі для Вашої зовнішньої може бути легким, тим більше, що на відкритих майданчиках не повинні бути упаковані з меблями. Вам потрібно тільки визначити, які меблі вам потрібно для цього конкретного простору. Для внутрішнього дворика, наприклад, ви можете розглянути можливість покупки відкритий диван. Те, що є міцним і, ймовірно, менш дорогим буде робити, так як ця область найменше, буде менше використовуватися всієї родини.

Крім того, не забудьте увімкнути освітлення у вашому списку. Освітлення грає важливу роль у відкритий тому що ви повинні покладатися на нього для створення настрою. Є кілька міркувань при виборі ідеального освітлення. Це звичайно включає кольору, інтенсивність і ефективність. Те ж саме для вашого саду. Перш ніж відправитися в меблевий магазин в Нью-Йорку, переконайтеся, що ви закінчили перерахування всіх меблями, що потрібно для саду. Від лавки садові стіл і лампи, є кілька предметів меблів та аксесуарів, які ви можете розглянути питання про розміщення в саду.

Марк Майкл Феррер