відремонтувати свою кухню економічно

Може бути, це первинний дух у нас, в результаті чого з інстинкт, але здається, що всім подобається ідея мати нещодавно відремонтована кухня! Експерти кажуть нам, що це не повинно коштувати багато грошей і що він, швидше за все, повернути принаймні три чверті його назад до вас, коли ви продаєте будинок.

Хоча багато домовласників можуть підштовхнути кухні ремонт законопроект і за $ 40 000 знака, можна витратити половину цього. За даними журналу Гроші, середня кухня може бути відремонтовано менш ніж за $ 20 000.

Це включає в себе нові стільниці, новий острів, устаткована комора, нове освітлення, за останнім словом техніки і відремонтовані кабінети. Багато домовласники не розуміють, що нові двері кабінету досить недорогі і майже без витрат на робочу силу.

Іншим варіантом є, щоб ваші двері кабінету “повторно стикається”. Це тягне за собою видалення вашого кабінету дверей і ящиків, дерев’яний шпон потім застосовуються і вони повернулися у Вашій кухні.

Якщо витрати в цьому $ 20 000 буде, по суті, додати додаткові $ 15 000 до вартості вашого будинку, то що вас стримує? Щоб привести вашу кухню в актуальному стані, Гроші Журнал припускає, що острів кухні та комори є останніми ‘повинно-імущих “для кухонь.

Якщо у вас немає острова, ви, можливо, побажають розглянути питання про прийняття стіни, щоб звільнити місце для одного. Можливо, це може бути, де ви хотіли побудувати в комору, якщо у вас немає шафи, який можна перетворити. Якщо ви не зацікавлені, щоб взяти всю стіну, візьміть з розділу, який дозволить вам вставити острові. Це недорого, щоб отримати будівельник додати армований сталевий балки в стелі.

Журнал також припускає, що острів є м’яким і позбавленим уяви, що він має служити вторинні функції, а також бути там для додаткової стільницею простору.

Часто слабкий раковиною або плитою включена в острів. Багато сімей вибирають острів з вузькими бар для сніданку розроблений з одного боку і додати високих стільцях, це дозволяє уникнути їжі в їдальні.

Світильники встановлений під шаф, які спалахують стільниці є дуже недорогий елементами розкоші. Люмінесцентне освітлення смуги також більш економічним для запуску, ніж звичайні лампи, так що економічний плюс.

Якщо ваш будинок не входить до топ-районі, ви, ймовірно, не виграють від високої технікою кінець. Проте, назви брендів, гарантії, новизну і виглядає табло, але це все ще тримає вас в середній ціновий діапазон.

Якщо у вас є гроші, що залишилися, верхня частина лінії змішувачів з усі дзвони і пробки можуть бути дуже вражаючими. Ах, так – і оздоблювальні роботи всіх до вас!