від мережі змінного струму Система-ремонт або заміну

Для ремонту або заміни? Ось у чому питання, особливо коли мова заходить про вашу системою кондиціонування повітря. З новими системами є більш енергоефективними, іноді має сенс замінити системою, а не витрачати гроші на дорогий ремонт. Середньогалузеві запропонувати кондиціонер повинен тривати від 12 до 15 років, до тих пір, поки у вас є кваліфікований фахівець виконувати регулярні профілактичні обслуговування та сервісу.

Коли система молода, вона може бути економічно ефективним, щоб зробити простий ремонт, який може продовжити термін служби системи. Однак, замінивши система може бути кращим рішенням для великих проблем, які можуть виникнути в результаті більш стару систему. У будь-якому випадку, порівнюючи ціни на ремонт заміна плати може допомогти вам вирішити, що робити.

Розглянемо витрати на енергію

Як зробити свій порівняння розглянемо витрати на електроенергію. Нові кондиціонери Сучасні системи цілих 60 відсотків ефективніше, ніж системи, вироблені 10 років тому. Так що якщо ви турбуєтеся про комунальних платежів і стикаються з дорогим ремонтом, ви можете подивитися на енергозбереження нова система пропонує.

Характер ремонту, також важливо. Ремонт, які вимагають заміни компонентів системи може призвести до невідповідності системи. Компоненти, які не відповідають може вплинути на швидкодію системи, порушити захист комп’ютера з комфортом і скоротити термін служби компресора.

двоступеневої охолоджуючої

Говорячи про комфорт, якщо ремонт нагальною проблемою не розглядатиме поточні питання комфорту, такі як холодні місця у вашому будинку, протягів, вологості питання або проблеми якості повітря, це може бути гарний час, щоб розглянути нову систему. Сьогоднішні системи пропонують безліч нових функцій, у тому числі двох-ступеневу охолодження, зволожувачі і ультрафіолетові лампи, які призначені для підвищення комфорту та покращення якості повітря в приміщенні.

Як ви приймаєте рішення, щоб відремонтувати або замінити, покладатися на експертизу до кваліфікованого фахівця, який має ліцензію на підтримку і обслуговування системи. При заміні системи представляється доцільним, він чи вона може пояснити важливість ефективності і звуку, його навантаження розрахунків, зручність функцій і гарантії, при виборі нової системи.

Коли ви будете готові до установки нової системи, розглянути переваги нових енергозберігаючих кондиціонер або тепловий насос системи, такі як Acclimate ™ Series ® від Luxaire опалення та кондиціювання повітря. Luxaire продукція продається по унітарної групи Продукти-Йорку, компанія Johnson Controls.