вічних двигунів виробництва вільних і екологічно чистої енергії

Кожне покоління має свої Немезида. Деякі з них були холодна війна, небезпеки нацизму, війни у ​​В’єтнамі, і т.д. У той час як деякі можуть сказати, що це покоління є тероризм, це насправді те, що ви не можете поставити обличчям до нього: глобальне потепління.

створити вільне електрику вдома з Magniwork

Глобальне потепління не відноситься до збільшення температури на місцях у світі. Це відноситься до змін у загальній температури світі, які приводять на порушення погоду на місцях. Таким чином, місць або пір року, які раніше були теплими стане аномально спекотної або холодної сміховинно. Сухих сезонів побачать опадів і дощових сезонів стане посух. Ця тенденція не тільки перекладати в прості скарги про погоду, але і в смерті сотень людей, як жертв урагану Катріна, і це лише одна з найвідоміших катастроф погоду.

Це залежить від нас, щоб допомогти зупинити або хоча б зменшити наше вплив на крихкий баланс нашої планети. І один з найпростіших способів зробити так, щоб створювати і використовувати вічні двигуни.

Вічні двигуни є пристроями, які використовують магнітні поля, щоб створити рух, який у свою чергу створює забруднювачів безкоштовне електрику. Ви бачите, незважаючи на те, що багато людей думають, електрика не обов’язково екологічно чистий. Справді, більшість людей ігнорують, що електрика ми зазвичай використовуємо проводиться через дуже чистий процес: спалювання вугілля.

Так. Якщо ви не живете поруч з греблею, електрика, що ваші місцеві компанія поставляє електрика виробляється шляхом спалювання вугілля. Спалювання вугілля потім використовується для нагріву води. Гаряча вода перетворюється на пару. Пара буде введений через величезні турбіни, які генерують рух. І, нарешті руху використовується для створення електричної енергії.

Спалювання вугілля виділяється вуглекислий газ, головний винуватець глобального потепління. Тим не менш, з вічними двигунами, всі ті кроки пропускаються, і ви повинні отримати безпосередньо до руху частина процесу.

Тепер, як вічний двигун працює? З отриманням у багато технічних деталей, вічних двигунів використовувати силу магнітного поля для створення руху. Ви коли-небудь бачили, як монети або цвях рухається сам по собі, коли залучали магнітне поле? А тепер уявіть, якщо монета або нігтя завжди знаходилися сили тяги різних магнітних полів. Це дасть вам уявлення про те, як вони працюють.

Електроенергії, виробленої на такий рух забруднення безкоштовно. І щоб зробити речі ще більш цікаво, це також вільні в тому сенсі, що ви нічого не платите за це, так що ви будете економити гроші, а ви допомогти світу в той же час. Хіба це не гарна справа?