заміни втрачених стегна комісії “їжакові зрозуміло”

Був знак рельєфу з недавньою заявою секретаря Спільноти, Ерік соління і міністр будівництва, Грант Shapps зупинення вимогою для домовласників, щоб забезпечити домашній пакет інформації (HIP) при продажу своїх будинків. Пан Shapps сказав: “Це чудовий приклад того, як це новий уряд стає приступає до роботи шляхом зрізання безглуздою тяганини”.

Будинки для продажу на ринку або після 21 травня 2010 Немає більше не потрібно стегна і багато хто бачить цей останній крок, як допомога з проблемних ринку нерухомості. Відсутність стегон призведе до збільшення наявність запасів як більш властивості приходять на ринок, де продавці, можливо, інакше вагався. Це в свою чергу заарештувати останніх короткострокових зростання цін на житло, яке є результатом відсутності поставок. (Джерело: Роджер Уілкінсон, Експрес & Echo)

Так як стегна були введені в 2008 році мало місце багато гніву в секторі з великою кількістю людей, таких як поміщики і домовласники розглядаючи їх як непотрібні витрати. Це не було несподіванкою те, що було великим полегшенням, коли новий коаліційний уряд підписали на призупинення стегон минулого місяця.

Однак, як йдеться в коаліційній угоді, Консервативна і “партнерство” ліберал-демократів все ж погодилися на збереження енергетичної ефективності сертифікати (EPC) в той час як злам Стегна – продавці як і раніше буде потрібно вводити в експлуатацію, але не потрібно буде отримали, EPC до збуту своєї власності.

Цей крок залишив багатьох агентів з нерухомості в скрутному становищі: як ми замінити втрачені комісії стегон простий: мета покупців житла з вибором суттєвої безпеки та енергетичної продукції / послуг, що буде, наприклад, перевірити газ готелю і електричних установок або допомога З метою скорочення рахунки за газ.

В даний час передбачається, що 92% нових домовласників провести в доступі в 500 фунтів стерлінгів відразу після покупки, а 70% витрачають більше, ніж 2500 фунтів стерлінгів відразу після покупки нового будинку. Таким чином, це прекрасна можливість підтримувати постійний зв’язок з покупцем і ринку безліч газ та електричну безпеку продукції і послуг для них.

Агенти можуть отримувати комісійні, пропонуючи повний спектр додаткових послуг газової безпеки / і продукти. Такі послуги включають газові та електричні перевірки безпеки, ЕРС, бойлер обмінів та послуг, пожежна сигналізація, домовласників страхування та багато іншого.

газ-Elec може допомогти з домовласників, хто хоче заощадити гроші на їх газ і опалення або є газовий перевірки безпеки. Вони пропонують послуг, що надаються місцевій основі інспекторів з безпеки, унікальними можливостями для проведення поєднання безпеки інспекції.