номери і аксесуарів для великий зелений яйце

Як і деякі з кращих грилі у світі, великі зелені яйця, може обробляти гриль, барбекю і копчення м’яса, птиці, морепродуктів, хлібобулочні вироби, і запіканки до приготовленої досконалості. Винятком є ​​те, що цей компактний гриль може прийти в п’яти різних розмірах, що – навіть у її дуже великий варіант – тільки зайняти до 24 дюймів у діаметрі простору. Розміру функція тільки дає власникам дворового простору розміщення, зберігання та переміщення варіанти, які вони ніколи не мали з їх іншими системами гриля. І якщо говорити про системи, велике зелене яйце поставляється з досить аксесуари, щоб зробити його в грилі система, яка приймає його вище і поза вбудованих систем, що домовласники володіють. Додатковою перевагою є те, що будь-який з новачка експертом шеф-кухар може володіти і управляти своїм грилем через рясний інструкцій, які будуть тримати вас у безпеці і впевнено під час приготування їжі досвіду.

Хоча футбол сезон добігає кінця, це не означає, що немає причин для задніх дверей. Хоча є кілька місяців до літа урочистості, це не означає, що не існує багато причин, щоб пропустити і спробувати насолодитися смаженою їжі між зараз і потім – якщо погода дозволяє. Ось чому велике зелене яйце такого особливого початківців кухарів і професійні кухарі, так. Він пропонує будівельні конструкції та спеціальні функції, які дозволяють самі різні регулювання температури від 50 до 1000 градусів, з курінням, що відбуваються при більш низьких температурах і барбекю у верхньому регістрі. З одного боку, ці температури управляються з точним амортизатори. З іншого боку, це величезна турбота всіх кухарів та шеф-кухарів, так, щоб отримати незабутні враження від дизайну, який дозволяє заповнити і видалити вугіллям і світлом грилі в гарячу осінь, зима чи весна вітрів.

Це більше, ніж просто ще один гриль через свою спеціальної конструкції і керамічні конструкції, засновані на стародавніх підтримки тепла методи приготування їжі. Якщо ви не вже є великі зелені яйця, ви, напевно, задавалися питанням, що про форму і конструкція робить його таким особливим? Ви, напевно, думали, що це просто мало, так що ви можете завантажити свої поставки, привести його до вас, гриль, і принести його додому для зручності зберігання. Велике Яйце зелений гриль і форми плити і товсті керамічні стіни дозволяють йому тримати тепло і вологу в їжу. Це допомагає кваліфікований Griller, своєї родини і друзів, щоб насолоджуватися бажаним м’ясо ніжне, птиці та риби, які не повинні бути для високого упущений температуру приготування. Як вже говорилося раніше, ви можете управляти температурою з цим відкритим плита краще, ніж металеві решітки через відхід будівництва.