останні та цікаві факти, що стосуються цегла сайдинг

Штучний цегла приходить в багатьох формах, матеріал композицій і способів установки. Вибір натурального каменю буде залежати від того, чи збираєтеся ви використовувати продукт в приміщенні або на відкритому повітрі і поверхнею, що “цегла” буде встановлена ​​на. Всі виробляє прагнемо зробити цегли виглядають реалістично, але з легкої установкою, легкий, простота в обслуговуванні і економію коштів.
Кілька виробників виробляють цегляних стін і кам’яних панелей, які зроблені з пластику перероблених матеріалів. Інші з поліуретану поліпропілену або матеріалів на полімерній основі. Більшість з них поставляється у формі панелей. Панелі мають кольоровий цегла і розчин візерунок на панелі. Існують різноманітні цегли на вибір. Якщо ви шукаєте вікторіанський погляд, є цегла для цього. Тань, жовта цегла, старий будинок школа, білий або використовувати зовнішній вигляд цегли всі варіанти.
Панелі виготовляються з міцного пластику. Вони легкі і погоди і комах стійкими. 1/8 дюйма панелі є гнучкими для вигнутій поверхні. 3/4 до 1 дюйма панелі є більш жорсткими і можуть витримувати тупим. Установка рекомендація цемент або гвинти, а в деяких випадках обидва методи. Повний вид, обробка і кутові елементи доступні, щоб відповідати.
Є також тонкий типів цеглин з декількох різних матеріалів. Одним з них є вермикуліт, а інший з кварцового піску і інших природних матеріалів. Склад робить вага цегли світло і забезпечують природний вигляд текстури. Розчин використовується для установки для цього стилю і аналогічний процес використовується як цеглини з глини. Проте, ці цеглини набагато легше за вагою, і може бути використано де звичайного застосування, цегла можуть бути непомірно високими.
Використання продукту одного виробника або прозорі або білі пластикові панелі може бути як раз для вас, якщо у вас вже є стіна, що вам потрібно, щоб відповідати. Було б також надійне і легкий вибір. Якщо у вас є певний досвід в штучній картини може бути корисним в цьому випадку, але ваші результати будуть тільки те, що ви мали на увазі.
Переробленого паперу та картону іншого вибору, легкий і менш дорогий. Ці панелі поставляються готовими до установки й малювати. Просто додайте фарби і творчості. Відмінний вибір для декорацій. Панелі можна лікувати, щоб зробити їх водостійкі для тривалості життя.
Повний розмір цегли ще один вибір. Ці цеглини зроблені з перероблених продуктів, таких як пластмаси та кераміки і дуже міцні. Ці цеглини можна використовувати для багатьох застосувань, де глиняної цегли може бути використаний, але тому що вони зроблені з усіх перероблених матеріалів, вони є екологічно «зелених» проектів вибір.