тихий прохолодний нового повітря ACS кондиціонер спліт-

Як погода нагрівається нас, ви могли б шукати спосіб охолонути вашому будинку, що є економічно ефективним і тихим. Чому б не спробувати кондиціонера спліт як новий повітряний ACS 9001H? Це пристрій призначений для охолодження простору до 400 квадратних метрів і поставляється повністю заправлений холодоагентом. Вона також включає в себе 25 футів довжиною набору лінії, що з’єднує внутрішній і зовнішній блоки. Ця лінія набір є каналом, де знаходиться кабель живлення, холодоагентом трубки, що всмоктує трубопровід і злив конденсату з ACS 9001H. Це пов’язує зовнішніх і внутрішніх блоків кондиціонера через невеликий отвір, яке свердлять у стіні будівлі. Внутрішній блок на новий повітряний ACS 9001H кріплення на стіну і тихо розподіляє охолоджене повітря. Зовнішній блок знаходиться компресор / конденсатор.
Так як компресор / конденсатор знаходиться зовні, внутрішній блок має рівень шуму всього 35-42 децибел. Що це децибелах (дБ) рейтингу означає? Ну, найменший чутного звуку складає 0 дБ (або майже повна тиша). Шепіт на 15 дБ. Нормального розмови становить 60 дБ. Таким чином, звук внутрішнього блоку новий повітряний ACS 9001H робить між пошепки і нормальна розмова.

Система фільтра Нового повітря ACS 9001H складається з миється екрану, а вугільний фільтр і фотокаталітичний фільтр. Миються екран повітряний фільтр. Активоване вугілля допомагає позбутися від запахів. Фотокаталітичний фільтр використовує ультрафіолетове світло, який створює реакцію, яка вивільняє вільні радикали. Вільні радикали позбутися від токсичних речовин, таких як мікроби і летючі органічні сполуки. Це як новий повітряний ACS допомагає захистити вас від шкідливих речовин, які можуть бути у вашому будинку.

Нова повітряна ACS 9001H спліт кондиціонер не тільки захищає вас від зайвого шуму і потенційно шкідливих часток повітря, це неймовірно зручно. Він поставляється з повнофункціональним пультом дистанційного керування і один рік гарантії виробника. Ви можете використовувати цей кондиціонер спліт круглий рік, тому що він також має вбудований обігрівач. Він також поставляється готовим до установки поза коробки вашим професійним HVAC. Тільки не забудьте переконатися, що ви обираєте хороша людина, щоб встановити ACS 9001H. Кваліфікований фахівець HVAC має бути ліцензована, бути членом Технік північноамериканських Досконалість і / або Better Business Bureau, мають хороші відгуки і бути застраховані. Крім того, оцінити ставок, які Ви отримуєте від різних компаній і підрядників дуже ретельно.

Ви хочете, щоб ваш новий повітряний ACS спліт кондиціонер і працює красиво, як у літні місяці швидко наближаються!