це час для нового набору сокетів

Набори є однією з перших речей, новий власник будинку додає до їх інструментом грудей. Але коли ви вперше починаєте потрібно багато в новий будинок все відразу і не можуть дозволити собі купити високої якості ви можете мати. Ви були у вашому будинку протягом кількох років. Ви помітили одну ви використовуєте виглядає побили, подряпані, показує, іржі і просто старі. Ви хочете, щоб почати думати про те, щоб нові новий набір сокет, який буде тривати протягом тривалого часу. І ось чому.

Оскільки велика частина горіхів ви зіткнетеся у вашому будинку шестигранні, як правило, нові власники будинку купили дешевий 40 шт Набір торцевих голівок, який має ваш основний тріскачки і 6 пунктів (HEX) розетки в дюймах (SAE) і метричної системи міліметрів. Це, швидше за все, хромована сталь. Вони були досить хороший набір зібрати шпаргалки і, меблів та інших речей, які ви, необхідні для збирання: Але тепер, після кількох років використання, ви починаєте бачити, вони просто не працюють, а також вони використовують, щоб. Вони можуть як і раніше працюють, але вони почали давати вам проблем. Горіхи збираються почати показувати посуду і тари та вони пошкоджені на своїх точках і важче вийти і на. Так само, як гвинти отримати роздягли і більше не захоплення, сокет отримає набір роздягли і почне давати вам багато головного болю. Гострі кути всередині вашої розетки округлення і вони не підходять горіхи, як це було, коли ви вперше отримали їх. Якщо ви почали бачити ці знаком, відповідь на питання “Настав час для нового набору гніздо?” Це так.

Те, що відбувається металу сокет набір був зроблений з, ймовірно, дешевше більше м’якої сталі і хромовані. Що вам потрібно, це сокети набори зроблені з високоякісної хромованадіевої (CV) стали призначені для останнього вами на все життя. Вони роблять набагато краще тримає їх краї і не стають вільними і неакуратний. Отже, вони не можуть пошкодити гайки і болти ви працюєте, і не буде відображатися вироби ви бачили зі старим набором розетки.

Вам не потрібно найдорожчою 40 шт набір шестигранних на ринку. Багато будинків бренду Набори в господарських магазинах виготовлені з високоякісної сталі марки хром-ванадієвої і мають ту ж специфікацію, які продаються під дорогими брендами. Інтернети сайти є хорошим місцем, щоб робити покупки, і може мати бренди ви, можливо, не знайомі, але ті ж самі, ви тільки що бачили в господарському магазині під їх будинком етикетці. У них може бути саме те, що ви хочете. Вони часто може побити немережевих магазинах в ціні. Просто переконайтеся, що ви бачите CV сталь або хром-ванадієвої сталі сплаву в описі і ви будете мати сокет набір, який триватиме протягом багатьох років.