як зробити ваш шафа більш ефективної

Ви втомилися від того, щоб боротися шафі, щоб не тільки знайти те, що вам потрібно, але, щоб отримати його? Багато людей в кінцевому підсумку зубріння речі в їх шафі, намагаючись навести порядок і повісити багато одягу. Ви можете думати, що ви, Aore з космосу, але тільки з деякими корективами, можна створити додатковий простір, роблячи ваші деталі легко тримати організовані і просто дістатися до. Скористайтеся цими порадами, щоб відрегулювати так, що ви повісити речі у вашій шафі, створюючи ефективне використання простору, що ви, Äôve мріяли.

Багато людей не використовують простір, який є на них. Вони, в основному намагаються Aore вставити квадратний кілочок в круглий отвір зубрінням свої речі в просторі, не був, АОТ, призначений для зберігання їх усіх. Спробуйте думати за межами коробки і з’ясувати, як можна використовувати простір, яке доступне для Вас високо вгору, поряд з передньою, або навколо нижній частині шафи.

Ви можете бути в змозі рухатися ваша висить бар і додати ще один внизу. Дону, АОТ бійтеся повісити речі вищі, ніж зазвичай. Ви можете купити недорогі ретрівер вішалки і легко витягувати одягу, які є занадто високими, щоб досягти.

Дивіться, якщо ви можете зробити кімнату, щоб додати полиці у вашій шафі. Часто нам потрібно зберігати більше одягу в наших шафах, і ми не зробили, АОТ дійсно планують, як ми буде відповідати зайві елементи. Установка деякі полиці або шафи до передніх кутах або в бік вашого вішалками може дати вам додаткове місце для зберігання, що вам потрібно, щоб тримати ці речі з очей геть.

Використання вішалки, які призначені для економії простору може бути можливо велика допомога. Висячі штани на регулярних вішалки може зробити їх висіти занадто низько, займають простір під вашим нижньому рядку. Це також вид сутички покласти штани та штани на вішалці, а потім повинні видалити вішалки з бару, щоб відірвати їх. Ковзання і биговки також може бути великих неприємностей. Використовуйте відкриті вішалки брюки підвищити всі Ваші штани вище від підлоги звільняючи місце нижче. Відкритий край означає, що ви одягаєте, АОТ повинні видалити вішалки з бару, щоб отримати штани і виключення вішалці. Прогумовані ручки тримати штани висять на місці.

Ви можете використовувати будь вішалки допоможуть вам залишатися організованим. Деревина кедра вішалки і вішалки прекрасно підходять для великих предметів, але ваші легені одяг можна повісити на вішалку різні спеціальності. Каскадна вішалки для одягу є також великими для прийняття більш горизонтальне простір у вашій шафі. Координація наряди, група спідниці, брюки та сорочки разом, і заощадити ще більше місця.