ідеї для облаштування будинку-джаз це з тим

Домашнього інтер’єру це прекрасна можливість зробити свій будинок одним з snazziest місць на прилеглій території. Тим не менш, багато людей не використовують цю можливість належним чином і в кінцевому підсумку з перемішалося погляд. Це можна легко уникнути за деякими планування і творчості.

Почнемо з самого початку, більшість людей, як правило, губляться, коли вони дивляться на порожню кімнату. У них так багато ідей б’ється в їх головах, що вони в кінцевому підсумку відбувається в магазин і купувати речі, які вони “, як кращий. Це де вони виходять з ладу. Але, не маючи плану за свої покупки, вони в кінцевому підсумку наповнюючи кімнату з частин, які в кращому випадку якось сидіти один з одним, а в гіршому, як зіткнення крейда і сир.

Можна подумати, що ви не “творча” достатньо, щоб придумати дизайн план, але правда в тому, що майже кожен може зробити один. Є кілька простих способів, щоб придумувати декор і одним з найпростіших способів є, щоб придумати тему.

Тепер, коли я кажу, тема, не захоплюйтеся. Не починайте думати про складні декорацій і реквізиту. Думайте більше з точки зору кольору, форми і матеріалу. Давайте почнемо з вас приклад.

Для вітальні моя сестра-в-законі, я вибрав сезон “падіння”, як моя тема. Таким чином, я почав думати, опалого листя та наближається вітряної взимку. Коричнево шпалери вона наштовхнула мене на думку. Я почав, вибираючи диван, що було зроблено в світло-коричневий загар і виділені темно-солом’яному кольоровими смугами. Для центральних, я вибрав оголеною готової темного скла перевищила дерев’яний стіл з сучасною абстрактного дизайну. Як ви можете зрозуміти, до теперішнього часу, я ставлю разом фарб осені з натяком земляними і деревними тонами.

Тепер, щоб компенсувати коричневих і темно жовтого, я вибрав килим у вицвілих лимонно-жовтого кольору. Вона додала, м’який контакт і було досить світло, щоб хвалити коричневих і темно жовтого. Тим не менш, це не було досить яскравим, щоб виглядати недоречно. Я закінчив його з дерев’яною музику вітру висів поруч з найбільшим і airiest вікна.

Таким чином, маючи конкретну тему, на мій погляд, я зміг зібрати предмети, які було добре один з одним.

Як ви думаєте про вашу власну теми, думати про те, як вони підійдуть Номер, який ви використовуєте. Спальня це місце, де ви хотіли б мати м’які і спокійні кольори з чіткими лініями і м’якими краями. Кабінет повинен бути серйозним і спартанська і так далі.

Так океану тема буде відмінно працювати на спальні, а складні дерева та каменю погляд підійде дослідження. Якщо ви не можете думати про тему все ж, почати з ваших улюблених квітів та емоцій. Як тільки ви відкриєте свій розум, є багато ідей там тільки й чекають, щоб статися.