Garapa палуби – додати екзотичні зовнішньої життєвий простір у вашому будинку

Garapa бразильської листяних швидко стає одним з найпопулярніших для настилу лісів в ці дні.

Garapa теплий золотистий колір і дає красиву альтернативу темніше листяних порід, таких як Іпе, в той же час підтримувати щільність листяних порід (2820 за шкалою Янка) і термін служби не менше 25 років. Garapa також відомий як бразильського дуба і відповідає багатьом декору, які ви, можливо, вже для обробки на вашому домі.

Garapa знаходиться в 2 ½ рази твердіше дуба американської і в 5 разів сильніше, ніж кедр. Garapa також поставляється в різних пиломатеріалів, такі як 4 “х 4” повідомлення, перила і 2 х 4 в. Об’єднайте це з виглядом фортеці Перила для контрасту і у вас є гарна нова колода листяних порід, що ви і ваша сім’я може насолоджуватися довгі роки.

Багато людей використовують Garapa у зв’язку з тим, що вони хочуть більш легкої деревини, тому що вони, як “світло, яскраві кольори.” Вони не хочуть нічого темряви, тому що він не буде відповідати їх будинку або вони бояться, що чим темніше деревина буде “занадто жарко” з сонцем, сяючим на ньому. Ще одна приємна особливість Garapa про те, що це дешевше, ніж деякі з інших листяних порід. Якщо ви збираєтеся, щоб колір “сивіти” протягом довгого часу, ви можете придбати дешевше Garapa і мають той же великий погляд з плином часу.

Garapa також прекрасно поєднується з іншими видами бразильського дерева, якщо ви шукаєте два тони погляд, щоб завершити новий відкритий життєвий простір. Ви можете використовувати Garapa дерево настилів на головній палубі, а робити інше тіні дерева для обробки або меж. Особливо це виглядає красиво, якщо ви використовуєте цю “два тони” ефект, якщо у вас є більше однієї палуби і палуби різних рівнях.

Ви можете використовувати гвинти, які відповідають кольору Garapa або ви можете мати свій ліс “kerfed” для прихованого кріплення. Який би ви не вибрали буде правильним для вас і вигляд, що ви хочете для вашого нового палубі.

Правильний вибір матеріалу для вашого нового палубі є важливим рішенням і Garapa бразильської листяних це правильне рішення. Це не тільки красивий і міцний, але буде тривати протягом багатьох років у майбутньому. Це все натуральне дерево без хімікатів не додано.

Дерево ABS може допомогти з нової ідеї та проекти, які підходять вам і вашому житті. Ми пропонуємо вражає, класний і стильний дерев’яний настил варіанти, такі як Іпе настилів, настилів Кумару, Ятоба настилів, тигрове дерево настилів, Garapa настилів, настилів і масарандуба палубі аксесуари для тривалих результатів. Зв’язатися з ABS Деревина для отримання додаткової інформації про Garapa і ваш настил потребує 404-549-4840 або Ви можете надсилати свої палуби плани або перелік матеріалів debi@abswood.com.