Короткий посібник ротанга (плетена) меблями

Ротанг є загальною назвою для близько 600 видів пальм в Calameae племені. Ці лози прекрасно підходять для плетених меблів, тому що вони гнучкі, міцні і недорогі рости. Листя бувають різних розмірів, що робить їх корисними, але інші частини також використовуються при виготовленні меблів.

Ротанг схожий на бамбук, але це вали не є порожнистими і зазвичай ростуть горизонтально, а не вертикально. Родом з Південної Америки, Африки і Південно-Східної Азії, ротанг легко рости і робить хороший урожай замінює інші дерева, тому що це займає менше часу, щоб дозріти і бути придатним до вживання. Вона також може бути вирощений цілий рік.

У той час як листя рослин ротанга сплітаються разом для спини і місця меблів, стебла також іноді використовується. При нагріванні, товсті стебла ротанга заводу стала гнучкою і легко формувати.

Як і інші дерева, ротанга і приймає пляма лаком і може бути від світло-до темно і всі між ними, так що отримати плетені меблі, щоб відповідати з іншими темами дизайну інтер’єру не так складно, як ви могли подумати.

Через його легко рости і працювати, ротанга був використаний протягом століть меблів майстрів. Плетені меблі вперше стала популярною на Заході в 17-м і 18-м століттях. Причина цього в тому, що вона може бути використана для копіювання конструкції популярної вікторіанської меблів, але на багато дешевше, ніж традиційна дерев’яні меблі. Навіть сьогодні, меблі з ротанга поставляється в різних стилях.

Тепер, в 21-му столітті, плетені меблі все ще в ходу – в зовнішніх установках, як колоду або патіо, а навіть в приміщенні в готелях і в будинках.

Меблі з ротангу дуже міцний. Якщо вжити заходів обережності і не зловживати, ви можете очікувати, що вона тривати кілька поколінь. Одна з причин, меблі з ротанга триває так довго, є сама рослина. Стебла складаються з крихітних винограду, так само, як коаксіального кабелю. Це також допомагає зробити дерево таким гнучким і відмінно підходить для меблів.

У той час як меблі з ротанга довговічна, власники все одно повинні вживати заходів обережності, щоб переконатися, що меблі триває протягом багатьох наступних років. Ці заходи включають підтримку плетені меблі від прямих сонячних променів і суворих умовах, таких як вітер, мокрий сніг та сніг. Погода перевірки деревини (особливо стебла) також є гарною ідеєю. Це зазвичай робиться, коли вона спочатку зробили, але якщо ви відновлюєте плетені меблі, це може бути щось ви дивитеся в.

Очищення меблі з ротанга може бути досягнуто з не більш ніж вологою тканиною. Це допомагає зберегти вашу меблі шукає нові (або, принаймні, трохи нового) на довгі роки.

Коли справа доходить до плетені меблі, Меблі з ротангу був і залишається королем.