Сітка Tie інвертори для сонячних енергетичних систем

Будь-хто, хто робить використання сонячної чи вітрової енергосистем для свого будинку слід розглянути можливість отримання інвертор зв’язку решітки. Це пристрій дозволить вам продавати надлишки потужності можна створювати в комунальне підприємство.

Громадяни США мають право, як зазначено в 1978 Федеральний комунального господарства політики регулювання Закону (PURPA), щоб продати поновлюваних джерел енергії для їх місцевої енергетичної компанії. З поверненням вкрай високих цін на нафту, цей закон є, мабуть, ще більш актуально сьогодні, ніж це було тоді.

При використанні сонячних батарей або вітрових турбін, швидше за все, у вас вже є стандартний перетворювач, який використовується для перетворення постійного струму в змінний електроенергії. Інвертори також конвертувати 12 або 24 вольт електроенергії вашого панелей або турбіни генерують до 120 вольт. Хоча інверторів є невід’ємною частиною будь-якої системи відновлюваної енергії, ви не можете використовувати будь-яку інвертора продавати енергію назад в комунальне підприємство. Харчування, який йде від інвертора, при 120 вольт і 60 герц, в основному такий же, що і яка надходить безпосередньо з сітки. Однак це не обов’язково означає, що обидва джерела на велосипеді у фазі один з одним. Електрика може бути їзда на велосипеді вгору, а сітки на велосипеді вниз, і навпаки. Рішенням проблеми є інвертор зв’язку решітки. Такий перетворювач гарантує, що ваш інвертор знаходиться в синхронізації з сіткою.

Інвертор зв’язку решітки є корисним в інших відносинах. Як правило, електрики буде витікати з більш високої напруги на низькій напрузі. Це принцип, згідно з яким зарядка акумулятора, наприклад, працює. Акумулятор з’єднаним із зарядним пристроєм, яке виводить на більш високу напругу, а електрика надходить в пристрій низькій напрузі: батареї. Це також показує, чому це займає більше 12 вольт для зарядки 12 вольтової батареї.

Таким чином, переміщення електроенергії назад в мережу потрібна електрика, яке має більш високу напругу, ніж електрика сітки. Це ще один спосіб, в якому інвертор зв’язку решітки дуже зручно, так як вона відстежує рівні напруги, а також. З належної напруги, ви можете надіслати ваші надлишкову електроенергію назад у мережу, і коли ви зробите це, вимірювач потужності буде насправді рухатися в зворотному напрямку.

Спеціальні функції інвертор зв’язку решітки зробити його більш дорогим, ніж стандартний перетворювач. Можливість реально заробити гроші з вашого відновлюваної енергії системи, однак, означає, що інвертор зв’язку решітки є вигідним вкладенням. Будь-яке використання поновлюваних джерел енергії повинні дійсно розглянути можливість просування з інвертор зв’язку решітки.