Що ваші кольори говорять про вас

Чи розумієте ви це чи ні, ми всі користь певних кольорів і є підстави для цього. У нашої особистості і хто ми такі стебла подобою певних кольорів. Я впевнений, ви чули вислів «Ти теплий тон або Ви холодні відтінки”. Це означає, що ви за ці тони як ваш вибір.

У вашому будинку ви знайдете, що певні кольори зробить вас почувати себе певним чином. Вони можуть вплинути на ваш настрій, вашу здатність створювати, або як ви висловлюєте себе у вашому домі. Колірна палітра ви вибрали у вашому оточенні дасть повідомлення, як те, що ви говорите про себе.

* Червоним є пристрасним

* Синій заспокоює

* Чорно-білі невимовно, але привабливим для інших.

Незалежно від кольору ви обираєте його може дуже в різний час у вашому житті. Коли ви молоді ваш вибір має відношення до самовираження. Часто буває, що гучний голос має бути почутий. Маючи свій власний перший будинок може бути проблемою, що досвід навчить помилки, які ви зробили можливо.

* Ви вибрали колір, що в раз, коли ви приносите з почуттів і дій, які негативно тригерів.

* Дитина приходить і ми збираємося зробити дитячу. Є традиційні тони, які ми вважаємо заспокійливу і принести заспокійливу атмосферу для Вас і Вашої дитини.

* У ігровим майданчиком для дитини вони знаходять сміливі кольори дуже стимулює до дитини. Ця атмосфера створює цікавість і навчання, яка є те, що ми хочемо, щоб наші грали дитині випробувати.

* Ваша спальня повинна бути колір, що робить почуття в вас люблячих, втішаючи і відпочинку. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви хочете, що обстановка була стимулюючої і пристрасною, але не перестаратися, коли ви не інтимні. Ви повинні бути в змозі створити розвиваються відносини з вашим партнером, який справляє краще в вас обох.

* Ваша ванна кімната повинна бути кольору, що коли ви дивитеся в дзеркало колір змушує вас виглядати добре. Ви не хочете, щоб колір, щоб виявити невірний тон у вашій шкірі. Колір вашої шкіри і волосся зроблять вас почувати себе добре про те, як ви бачите себе.

При прийнятті рішень, які відносяться до вас і ваше оточення думають вперед, тому що ви можете бути в одному тепер, але ми сподіваємося, що зміниться у зв’язку з пропозицією руки і серця. Людина не хоче жити в рожевих ліжко з балдахіном з рюшами й оборками. Зберегти, що для вашої дочки. Якщо ви чоловік прийнятті рішень про місце ви збираєтеся жити, пам’ятайте, якщо жінка перебуває у своєму майбутньому, вона не хоче жити з головою оленя на стіні або, що величезну рибу, яка не втекти. Багато чого може змінитися за короткий проміжок часу, так бути відкрито налаштованих до можливостей.