перегляд минулого через вашу надихнули старовинні прикраси тему у себе вдома

Іноді зручно, щоб згадати минуле і надихатися з класичної музики і фільмів з 1950-их або, може бути ретро-моди, що протягом багатьох років продовжує повертатися. І це дає деяким з нас думка зробити наш власний будинок мало чим відрізняється від сучасного погляду сьогоднішнього і стиль, може бути, трохи торкнутися минулого не зашкодить. Може бути, ви хочете випробувати як вона подобається спати в синіли покривало як ваша бабуся робить, або знаходяться в вітальню від 1940-х років. Дійсно, старовинний надихнув будинок як чудовий і унікальний у цих сучасних років.

Ретро прикраси є одним з найпростіших способів, якщо ви думаєте про тему для вашого будинку з обмеженим бюджетом. Повторне використання деяких з речей, які, ймовірно, у вашому підвалі або на горищі буде допомога. Просто об’єднати його з вашим художнім уявою.

По-перше, вибрати колір, який буде відповідати вашій темі. Поєднання чорного і білого було б ідеально, або один з діапазонів червоно-коричневого кольору, які були використані в стародавні часи, щоб прикрасити свої стіни, цеглини або деревообробки буде в порядку, а також.

Додавання прикрас також необхідні, щоб служити нагадуванням про минуле. Наприклад, ви можете додати дідусеві годинник, щоб мати складний вплив на інтер’єр кімнати, в той час як відкритий настінні годинники будуть розміщені на вулицю, щоб дати йому більш докладне уявлення. Але, звичайно, вам потрібно вибрати матеріал для зовнішніх настінні годинники, що узгоджується з вашої теми. Бронзовий з відтінком міді та латуні буде робити.
Ви навіть можете додати шпалери, що збігається інших меблів, щоб закінчити погляд, якщо ви думаєте, розпис стіни зроблять багато неприємностей. Розміщення античні вази, свічники та столові прилади, безумовно, повернути ауру минулого.

З іншого боку, зовнішній вигляд вашого будинку буде означати багато, так, що б представляти весь зовнішній вигляд вашого будинку на перехожих. Vintage флюгера буде ідеальним через його характерного вигляду і характеру, тим не менш, його функціональність не те, що важливість. А для деяких випадках не всі в окрузі належить флюгер, і однієї цієї причини варто покупки.
Нарешті, для подальшого розширення старовинні сукупність вашого будинку, необхідно розглянути питання про встановлення адрес бляшки який візуально античної але функціонал на іншій стороні. Або ви можете просто наклеїти її на вашу поштову скриньку в залежності від ваше подобу. Насправді, поштові ящики можна також додати ексцентричним присутності всієї сукупності ваших зображений ретро тему.