спробувати коливальний ризику без інструментів

Якщо ви коли-небудь купили інструмент, який має робити нічого, і все, вас, ймовірно, розчаровані. Існує причина, чому підрядники мають так багато інструментів. Право інструмент для роботи зробить їх гроші. Так як щодо коливальний інструменту. Вони виглядають, як вони можуть робити що завгодно, вони просто ще один трюк? Ось як ви можете з’ясувати для себе, з мінімальним ризиком.

Якщо у вас є робота по дому придумувати, що виглядає вона може бути простіше з вагається інструментом, йти вперед і купити його з правильного леза для вашого проекту. Для прикладу, припустимо, що ви ставите в підлозі ламінат. При установці ламінату ви повинні будете скоротити під одвірки, щоб забезпечити вільний доступ до підлогу. Ви також повинні скоротити в обігрівачами і коли ви почнете ходити шаф і шаф, ви повинні будете зробити багато маленьких розрізів. Таким чином, ви хотіли б, щоб переконатися, що коливається інструменту ви купуєте буде мати довгі прямі леза, лезо, яке дозволить Вам зануритися вирізати і леза, які дозволять вам зробити менше гостріше поворотів при розкрої.

Так, як це робить ризик безкоштовну пробну версію? Декількома способами. Перш за все деякі з виробників, таких як Bosch є 30 політика повернення день. Якщо вам не подобається інструмент, ви повернете його для повернення. Тепер, я ні в якому разі чи іншій формі заохочення повернення інструменту без всякої причини. Проте, якщо інструмент не виконує як рекламується, він повинен повернутися. Другий спосіб, ви можете спробувати інструмент практично безризиковий, і я думаю, розумний спосіб, полягає у використанні, якщо для вашої роботи, а потім продати його на Ebay. Ви будете здивовані, скільки ви отримуєте за свої злегка використовуваний інструмент. Це, безумовно, кращий спосіб піти з оренди будь-якого електроінструменту.

Тепер, не так швидко розлучитися з вашими коливальний інструменту. Єдиний спосіб дізнатися, як ці маленькі зручні пилки, щоб мати їх навколо. Розглянемо деякі з програм, які вони мають як різання труб, міді, сталі, дерева, гіпсу та гіпсокартону. Кожна надбудова, яку я коли-небудь бачив протягом коливальний інструмент показує, що для видалення цементу в керамічній плитці. Ці інструменти також великі дрібниці Сандерс.

Так що, якщо ви були хитаються, щоб спробувати на коливальний інструмент, розглянути будь-які майбутні проекти і дати йому спробувати. З того, що я бачив з них, вони чудові мало інструментів, які стають все повинно бути для багатьох підрядників. Гіршому випадку, ви ненавидите його і продати його на Ebay і взяти невелику втрату, але я готовий тримати парі, ви будете дивуватися, як ви жили без нього.