якщо ви хочете відмінну ефективність використання енергії кондиціонера

Чи знаєте ви про те, що близько однієї шостої частини всієї електроенергії, що виробляється в Сполучених Штатах йде в будівлях кондиціонери? Міністерство енергетики США, розширюється мінімальний рейтинг енергоефективності для кондиціонеру 23 січня 2006 року. Підвищило рейтинги енергоефективності буде корисним для всіх, так як це допоможе у скороченні рахунки за електроенергію, а також забруднення навколишнього середовища.

Ви знаєте, як ефективний вашого кондиціонера? Один із способів ви можете легко знайти його через ГЕЕ, тобто коефіцієнт енергоефективності вимірювання. Пророк, або сезонний коефіцієнт ефективності використання енергії, використовується для установки основних стандартних машин, які є дружніми до навколишнього середовища. Це оцінює кондиціонера на основі кількості енергії, він може ефективно використовувати. Якщо кількість ГЕЕ дано на кондиціонер висока, вона йде, щоб сказати, що енергія ефективність машини також висока.

Так як заклопотаність з приводу навколишнього середовища збільшилися, кількість ГЕЕ на машинах кондиціонери також виросли. У той час як в 1992 році, мінімальний стандарт ГЕЕ було 10 років, новий закон прийнятий в січні 2006 року склав все вірно за чутками, що тягнеться до мінімального провидцем, щоб 13. Це підвищення ГЕЕ від 10 до 13 означає, що ефективність конкретного кондиціонера покращилася на 30 відсотків більше.

Тим не менше, машина з більш високою ГЕЕ означатиме, що його ціна і витрати на установку також піднятися. Але це не дійсно, здається, впливає на більшість людей, як вони припускають, що більш високі початкові інвестиції в кінцевому рахунку, бути економічно ефективними в довгостроковій перспективі, і вони зможуть заощадити на рахунки за енергію, таким чином.

Якщо ви вражені тим, що одна шоста частина Сполучених Штатів електрика йде у системах кондиціонування повітря, ви б ще більш приємно дізнатися, що Міністерство енергетики припускає, що до 2030 року, енергія і Провидець закони будуть внесені додаткові зміни. Енергія, яку вони таким чином економити буде насправді забезпечити достатньо електроенергії для 26 млн будинків протягом усього року!

Так що кращий спосіб ви можете зберегти енергію, щоб принести додому хороший кондиціонер якості. Найбільш важливою справою потрібно регулярно підтримувати блок охолодження вашої машини. Ви можете забезпечити максимальну ефективність вашого кондиціонера, якщо ви зміните фільтри та перевірки функціонування машини час від часу. Якщо він ще не занадто пізно для цієї ради, отримати кваліфікованого фахівця для установки вашого кондиціонера.