причиною полою, догляду та профілактики гребель даху льоду

Полою є одним з найбільш поширених і руйнівних проблеми взимку даху. Якщо ви живете в регіоні, де велика кількість часто йде сніг, то вам необхідно знати, як запобігти полою від формування на вашій даху. Сильний снігопад, поряд з низькими температурами в кінцевому підсумку може призвести до витоку даху. Низьких температурах після снігопаду запобігти плавлення снігу і може призвести до витоку. Навіть якщо у вас є сильний і доглянуті даху, сніг, який залишається на даху протягом тривалого періоду часу може призвести до витоку. Тим не менш, частіше, ніж дах протікає дах є греблі лід.

якими є полою?
Льоду гребля стіна льоду, або ряд бурульок, які утворюють на краю даху, прямо на водостічні жолоби і навісу. Полою небезпечні, тому що вони різкі і важкі і може впасти на будь-кого і травмувати поруч з ними. Полою утворюються, коли сніг капає з похилим дахом, а потім замерзає. Тала тече вниз дах, під снігом, а потім на карнизах і в жолобах. Після снігу, що розтанув досягає звису і жолобів, які набагато холодніше, вода швидко перетворюється на лід вздовж усього навісу.

що викликає полою?
Полою найчастіше викликане поганою ізоляцією горища і бідними горище і дах вентиляції. Погано горищі результати ізоляції в значну кількість тепла, виходячи з дому через горище і дах. Спека змушує сніг танути швидкими темпами і викликає полою. Швидке танення снігу виявляється в пастці під сильний снігопад, який викликає витоків.

як запобігти полою
• Перед зимою, переконайтеся, що у вас є належний рівень ізоляції даху і досить вентиляційних каналах встановлені. Ви повинні також перевірити, що ізоляція горища не блокує вентиляції покрівлі. Належний рівень ізоляції кращий захист від полою.

• Ущільнення витоку повітря у вашому горищі, щоб запобігти витоку теплого повітря.

• Очистіть ваш жолобів до настання зими, щоб видалити листя і сміття.

що робити, якщо у вас є полою

• Ніколи не намагайтеся піднятися на крижаній або сніжної дахом.

• Не намагайтеся видалити полою якщо у вас немає досвіду. Ви могли б серйозно поранити себе, якщо ви не володіють необхідними навичками для видалення криги.

• Зніміть велика кількість снігу з даху граблі або знайти професіонала, щоб видалити сніг для вас. Найбезпечніший спосіб видалення снігу тягнути снігу вниз по схилу лінії даху. Не тягніть сніг через дах, як це може привести до поломки черепиці.

• Розглянути поступове знищення деяких з обмерзання в канавах.