сонячні вітряк – ти думаєш сонячних було тільки для ЗС

Чи не терміна “сонячної енергії”, щось робити з владою, що надходить безпосередньо від сонця? Сонячна енергія змушує вас думати про сонячних батарей, теплових технологій збору та інших пов’язаних з ним елементів. І вітряні млини все про вітру, енергії вітру і великі лопаті дзижчанням високо в небі – не сонце – чи не так? Насправді, ці дві технології мають більше спільного, ніж думає більшість людей.

Вітер зроблені НД
Вітер фактично створюється, зокрема, сонячної (НД) активності, на додаток до обертання Землі і поверхня місцевості. Коли сонце нагріває атмосферу, тепле повітря піднімається вгору, а холодне повітря осідає на більш низьких висотах, викликаючи вітри.

Такі можливості, як пагорби і гори дають додав швидкості і напряму цих вітрів. Озер і океанів також внести щось у суміш – вологи.

Волога може зробити повітря більш-менш щільними і мають охолоджуючий ефект. Полюсах – в Арктиці й Антарктиці з їх крайніх перепадах температур може відправити велику потоки холодного вітру щодня. Так, сонячна енергія, що дійсно можете отримати вітром збираюся.

Вірте чи ні, вітру може реально впливати на обертання Землі. У зв’язку з верхніх шарів атмосфери сили, такі як Ель-Ніньо, обертання Землі може уповільнити дуже небагато, в результаті чого більше доби (по мілісекунд).

Крім того, рух полюса (точні точки, в якій полюса Землі вказують на космічний простір) можуть бути порушені цими вітрами, а також. Там дійсно деякі дивовижні сили на вітрі!

сонячної та вітрової енергії доповнюють один одного.
Іноді сонячні вітряні млини може означати, що як сонячна енергія і потужність вітряка, які будуть використовуватися разом як взаємодоповнюючі природних джерел енергії.

Сонячні теплові колектори і сонячні батареї обидва відмінні технології, коли сонце виходить. У багатьох частинах країни, сонце світить більше 300 днів у році.

Але що відбувається, коли настає ніч, або хмари з’являються? Швидше за все, все ще буде деякий вітру. І, коли є і сонце, і вітер, надлишкова енергія може бути збережений для подальшого використання – водяні баки для сонячних колекторів та батарей для сонячних батарей і вітряні млини – або продані назад в комунальне підприємство.

Ви дізналися що-небудь?
Наступний раз, коли ви чуєте слова сонячної вітряк разом, вони не будуть звучати так недоречно. Сподіваюся, ви також тепер знаємо, як взаємопов’язані вітрової та сонячної енергії. Ви починаєте думати про те, як ви можете використати частину цього величезного, джерело енергії – безкоштовно для прийняття?

Крім того, як ви плануєте альтернативних енергетичної стратегії, ви будете включати в себе як вітрова та сонячна енергія, оскільки вони доповнюють один одного так добре, і може бути велика частина ефективних та економічно ефективний план побутової енергії.