інструменти для побудови більш винахідливим спосіб життя з енергоефективне освітлення

Енергія є одним з основних компонентів для економічного розвитку країни. І, освітлення є одним з найважливіших вимог, як це стосується повсякденного життя людей у ​​багатьох відношеннях. Таким чином, це стало важливо використовувати енергоефективне освітлення та лампи, як енергоефективність набуває ще більшого значення в сучасному світі. Деякі з типових енергоефективне освітлення та лампи включають: низького і високого тиску натрію, HID, металогалогенні, галогенні і люмінесцентні лампи.

Висока інтенсивність газорозрядних ламп: або HID Газорозрядні лампи є найбільш енергоефективними комерційних світла, які доступні. Технології, які були використані в електричних збудження газу, де високої енергії видимого світла випромінюється. Ці HID лампи компактніші, ніж галогенні або люмінесцентні лампи.

Галогенні лампи і лампи розжарювання: для цих типів ламп, основним джерелом світловипромінюючих використовується від нагріву тонкою смужкою металу. Це найбільш широко використовуваний джерело енергоефективного освітлення. Для цих типів ламп, що відображає інфрачервоне покриття використовується і тепло виробляється з поверхні нитки розжарювання, що робить лампи більш ефективні.

Люмінесцентних ламп: люмінесцентні лампи дійсно недорогі і є відмінним електричним пристроєм, який управляє запуском і підтримки напруги на лампи. Вона складається з світильника або світильника і баласту. Баласт являє собою електричний пристрій, яке управляє базою і підтримує напруга ламп.

Натрієві лампи низького тиску: натрієві лампи низького тиску є хорошим вибором енергоефективного освітлення, але зазвичай вона не може бути застосована до будинку. Цей вид освітлення найчастіше використовується на стоянках або в муніципальній вулиці, так як це найбільш енергоефективних джерел світла.

Компактні люмінесцентні лампи або CFL: компактна люмінесцентна лампа або (CFL), також відомий як компактні люмінесцентні світла або освітлення енергозбереження. Багато хто з CFL були розроблені для того, щоб замінити лампи розжарювання і використовувати існуючі світильники, які раніше використовувалися для ламп розжарювання. CFL в основному, використовують від 20 до 30 відсотків електроенергії, і це найчастіше використовується для побутових цілей, як можна майже заощадити до 7% електроенергії.

Таким чином, за допомогою цих енергоефективне освітлення, більш винахідливі і ефективний спосіб життя може бути побудована, і це служить широкий спектр ситуацій і категорій.