солярії варто інвестицій ціною

Солярії ціни варіюються від $ 10000 до $ 70000, в залежності від стилю, розташування, і якість використовуваних матеріалів. Ви повинні вирішити для себе, скільки ви хочете витратити.

Ваш будинок є одним з найбільших і найдорожчих інвестицій ви можете зробити. Все, що можна зробити, щоб збільшити вартість вашого будинку буде виплачувати дивіденди в майбутньому. Якщо вам потрібно більше місця для зростаючої родини, або якщо ви просто є бажання для своїх приватних відступ, додавання солярії не тільки дасть вам додаткову кімнату, але також додадуть значення до вашого будинку.

Є багато різних стилів солярії, починаючи від найпростіших до декоративних, і залежно від того, який стиль ви не вибрали, ціна буде пропорційно. Тим не менш, у проведенні досліджень у типи доповнень для вашого будинку, кімната зі скляними стінами може бути дешевше, ніж номер з традиційних цегли та розчину. Тим не менш, традиційний номер в цілому можна використовувати круглий рік – у тому числі зимові місяці, у той час як, якщо ви хочете використовувати ваш солярії круглий рік, ви повинні переконатися, що воно спеціально розроблено для цього – і це призведе до збільшення ціни.

Іншим фактором, що впливає на ціну вашого солярії, де ви збираєтеся його будувати. Якщо це збираються разом на вершині раніше існуючого ганку або палуби, це буде дешевше, ніж, якщо фундамент бренду нові потреби, які будуть встановлюватися в першу чергу. (Якщо ви вирішите розмістити солярій на вершині цієї попередньої існуючого фундаменту, необхідно спочатку переконатися, що цей фундамент може витримати вагу нової структури.)

Солярії ціни також залежать від розміру і розташування приміщення, його стиль, матеріал, що використовується для його побудови, і скільки “наворотів” включені. Ці “навороти” включатиме в себе вбудовані системи опалення та охолодження, простягалася від оригінального будинку.

Як тільки робота над солярії себе фактично починається, це не займе багато часу. Професійні підрядники для Лоджії TEMO, наприклад, займе близько двох днів, щоб поставити кімнаті разом .. хоча, якщо системи опалення та охолодження включені, це займе ще кілька днів, щоб отримати ці квадрат геть.

DIY комплекти солярії
Якщо ви хочете зменшити ціну вашого солярії – без шкоди для якості матеріалів, яка є найбільш важливою частиною солярії – можна побудувати номер самостійно. Багато компаній пропонують зроби-сам комплекти з повним креслення та інструкції про те, як поставити кімнаті. Якщо ви впевнені у своїх силах handiman, це шлях, щоб переслідувати. Ви не зможете поставити його собі всі разом, до речі. Чим більше людей ви допомагає вам, тим краще.