4 Найкращі поради, щоб прийняти найкраще обслуговування для вашого вуличні меблі

Ми всі знаємо, що вуличні меблі, вуличні меблі приносять, більш сприйнятливі до того, чим зіпсував меблів для дому. Це просто тому, що вони розореної вплив погоди. Тепло від сонця, вітру, дощу і граду і зміни температури за різний час року робить чинити негативний вплив на меблі і таким чином, пошкоджує їх.

Крім того, люди найчастіше вибирають дерев’яну меблі та меблі, виготовлені з НЕ водонепроникний матеріал, на відміну від пластикової меблів, просто тому, що він виглядає більш стильний і елегантний, не розуміючи, чорт візьми, вони повинні пройти, щоб підтримувати його.

поради для підтримки меблями!

Але, на щастя для нас, Є способи, щоб зберегти нашу дорогоцінну меблі патіо і утримати їх від пошкоджень протягом досить тривалого періоду часу. Ось рада, протягом зимового сезону, переконайтеся, що ваші меблі в сплячий режим – Та ви отримали це право, зберігати їх на горищі. Це досить просто і для того, щоб захистити їх від наслідків заморожування, з подальшим розморожуванням, не кажучи вже про кислому льоду і снігу, який може покрити їх, викликаючи значний збиток.

Чистка меблів внутрішнього дворика є надзвичайно важливим. Вам потрібно регулярно виконувати важке завдання очищення меблів, якщо ви хочете їх дивитися приємно і ново. Зробити це в точку для очищення меблів хоча б раз на тиждень, навіть у літні місяці. Пташиний послід, шари пилу, дощу та інших подібних неприємностей дійсно знаходять свій шлях на ваш внутрішній дворик меблі, зменшуючи їх гламуру.

Рання іржа встановлює і найкраще, що можна зробити, це видалити її за допомогою наждачного паперу або навіть дротяною щіткою і покрити площу з інгібітором іржі грунтовку металу. Це має допомогти значно.

Ось хороший рада очищення. Якщо у вас є дерев’яні меблі, яка захищена шаром покриття поверхні, ви можете піти далі і використовувати мильний водою, щоб видалити бруд і бруд від нього. Після того як поверхня вашої дерев’яних меблів суха знову все, що вам потрібно зробити, це втирати його докладно з восковою пасти м’ясника і відновити блиск до нього.

І останнє, але, мабуть, найважливіший рада – звертати увагу на зміст інструкції та поради поставляється разом з набором меблів внутрішнього дворика. Вони приходять безпосередньо від виробника, і часто є кращим! Так що не викидайте з вашого керівництва найближчим часом!

Патіо меблі великі інвестиції для вас і вашої родини. Сидячи серед природи, в колі сім’ї та рідних і близьких приносить з собою, відчуття спокою і благополуччя. Як зберегти вашу меблі та захисту цього дорогоцінного інвестицій.