Михайло Риба святкує острові Wights

Михайло Риба святкується з жителями, які назвали їх Sandown вулиці “Сонячна Долина” після безкоштовної сонячної піонерів HomeSun встановлено його шістнадцятої системи на даху. HomeSun вже встановили більше систем в Perowne способом, ніж у будь-який інший вулиці в країні.

Після забору трохи часнику пива в сусідньому Фестиваль часнику острови, Майкл приєднався HomeSun клієнтів в будинку піонерів сонячної Perowne Шляху, Оскар і Жаклін Stretch, тости сонячних історія успіху стріт.

Жителі острова почує Майкл говорив про сонячної енергії на хвилі 105.2FM весь цей тиждень (22-ті – 26 серпня).

Михайло Риба сказав:

“Острів Уайт дійсно обійняв сонячної енергії і тепер Perowne Шлях є перлиною в короні. Вітаємо всіх сімей, які схопилися на можливість отримати безкоштовну сонячних батарей!

“Це має сенс, що острів має бути таким сонячним Точка потужності Він отримує 29% більше світла, ніж у Великобританії середній -., Що є еквівалентом 100 додаткових днів у році так багато сонця, побутових Острів легко можете зберегти 1/3. свої рахунки за електрику з безкоштовною сонячною.

Оскар Stretch, перша людина в Perown спосіб отримати HomeSun сонячних батарей, сказав:

“Тепер у нас є так багато сонячних панелей на вулиці ми звикли називати це” Сонячна долина “! Якщо ваша дах підходить для сонячних батарей він просто має сенс, щоб мати їх, особливо зараз, ви можете отримати їх безкоштовно.

“Ви не отримаєте багато можливостей, як це, і я сподіваюся, багато більше людей приймають його. На щастя, на шляху докази Perowne, схоже, багато є».

80% HomeSun установок безкоштовної сонячної системи, які не коштують нічого клієнтів для установки, устаткування або технічного обслуговування для повного 25-річного контракту. Клієнт отримує весь вільний, чиста електрика вони можуть використовувати, а HomeSun відшкодовується підтримуваної урядом пільгових-тариф.

Щоб отримати право на безкоштовну сонячних панелей, дах повинен бути приблизно на південній стороні, без тіні і не менше 20 квадратних метрів в розмірі.

HomeSun ламає ціновий бар’єр сонячних фотоелектричних так, що вона стає варіантом для мільйонів домовласників. Вони мають намір використовувати свою прихильність і бізнес-винахідливості, щоб зламати бар’єри ціни і заплутаною складності, а також зробити його легким для дому, щоб створювати свої власні енергії. Енергія, яка чиста, який економить людям гроші, покращує їх будинку цінності та скорочення викидів вуглецю. Відвідайте веб-сайт і з’ясувати, якщо ваш будинок має право на свободу сонячних батарей.