керамічна плитка – речі, щоб розглянути

Коли справа доходить до вашого будинку, одна річ, яку люди помітять спочатку, коли вони ходити в ваш будинок є поверхів. Ви хочете щось, що виглядає добре, професійні і чисто. Ніщо не може бути більш чорна пляма на вашому домі, ніж поверхів, які схожі, що вони не оброблялися теж протягом тривалого часу. Це одна з причин того, що так багато будинків звертаються керамічна плитка в якості опції. Вони легко миються, міцні і додати кімнаті більше класний погляд і з різноманітністю варіантів ви можете отримати по-справжньому унікальний номер.

Для початку при виборі керамічної плитки ви повинні переконатися, що ви отримуєте ті, з правильними рейтинги. Оскільки цей тип матеріалу може бути використана на більше, ніж просто підлога свого ви повинні бути дуже обережні. Фарфор, який розрахований Клас 1, 2, або 3, повинні використовуватися тільки для внутрішніх стін або тільки стільниці. Класи 2 і 3 можуть бути використані на поверх, де є мінімальний рух ногою, але він не витримує, а також класу 4 або 5. Вони розраховані на поміркованих до сильних трафіку і може приймати знос найкраще.

Інша річ, щоб пам’ятати, коли ви купуєте керамічна плитка, всі вони обпікаються в печі при будь-яких погодних умовах. Це означає, що різні ступені вологості і температури можуть призвести до зміни в розмірі чверті дюйма або більше. Ви повинні переконатися, що, коли ви будете робити покупки, що ви отримаєте той же номер партії і номер відтінку, якщо ви хочете їх всіх, щоб відповідати. Це дозволить гарантувати, що вони були зроблені в тій же партії та зміна розмірів будуть зведені до мінімуму.

Коли ви вирішуєте, на який розмір керамічної плитки використовувати у вас є багато вибору. Вони можуть прийти як малі, як один дюйм квадратів до двадцяти чотирьох дюймів квадратів. Вони також можуть прийти в декоративних форм, таких як восьмикутної або прямокутної. Краще правило: не влада вашого номера. Якщо у вас менше поверсі ви можете розглянути можливість використання менших квадратів. Якщо ви використовуєте великі квадрати в невеликому просторі, він може реально влада декор у вас в кімнаті, і зробити кімнату менше. Якщо ви дійсно хочете, щоб виділитися, поєднання розмірів, щоб зробити моделі і додати візуальний інтерес.

Додавання керамічна плитка у вашому будинку дійсно може зробити його виглядати хорошим, якщо він встановлений правильно. Не кожен майстер на всі руки, коли справа доходить до здачі цього типу підлоги дюйма Якщо ви не впевнені в тому, як це зробити, то назвати професійним, щоб він встановлений. Якщо ви не в змозі це простір правильно, то може виявитися, що кінцевий результат виглядає брудним і непривабливим, що робить його ще більш дорогим, щоб переробити.