як сучасні матраци функції дозволяють вам насолоджуватися ваш сон

Історія матраца можна простежити від епохи неоліту, коли матрац був зроблений з купи листя, трави, соломи або, можливо, шкурами тварин над ним. Потім близько 200 р. до н.е. в Стародавньому Римі матраци були зроблені з сумками з тканини фаршировані очерету, сіна або вовни. Потім йде епоху Відродження, коли люди почали виготовлення матраців з горохом дурниця, соломи, а іноді і пір’я, заправлені в грубі кліщів, і покриті оксамитом, парчею або шовком. Це був час початку вісімдесятих, коли матраци були набиті бавовни або вовни. Наприкінці дев’яностих років принесли з пружинними матрацами, які відкрили шлях для гумових матрацах. Але чудовим сучасним винаходом вступив в центрі уваги, коли в 1970 році НАСА винаходить матеріал, який пізніше відомий як піни пам’яті циліндр.

Піна пам’яті був винайдений для астронавтів НАСА надати астронавти велику підтримку і захист на G-силу важких трансфер запускає в 1970 році пізніше на матраці промисловості почали використовувати його в матрац рішень, після чого він був прийнятий з розпростертими обіймами через його чудові профі. На початку це було дорого, але тепер вона доступна за розумною ціною, як багато матрац компанії почали робити це. Піни пам’яті також відомий як в’язко пружною піни уретану. Visco знаходиться в декількох хвилинах від в’язкості, що це властивість матеріалу змінювати форму в той час як еластичність є здатність матеріалу, щоб повернутися в оригінальному розмірі або форму після деформовано стресом.

Давайте подивимося, як цей сучасний матрац піни пам’яті полегшує сон.

1. Коли ви спите на матрац піни пам’яті циліндр або вона дає вам краще спати, розподіляючи свою вагу на велику площу вашого тіла, так що тиск в будь-якій точці значно нижче. Тиск в одній точці означає крапку на вашому тілі, що контакти вашого ліжка в невеликій області при високому тиску. Вони відчувають себе ніяково, тому що вони відрізати приплив крові в області точки тиску плюс зробити вас перевертатися.

2. Багатошарова конструкція матраца піни пам’яті пропонує додаткову підтримку і комфорт.

3. Це чутливі до температури, що означає міцніше при більш низьких температурах і м’якше при більш високій температурі.

4. Він стійкий до впливу пилових кліщів і т.д. гіпоалергенного

Коротко про те, технологій робить життя людини легко у всіх сферах життя;

“Інформаційно-комунікаційні технології відкриває цінність часу, що дозволяє і дозволяє багатозадачність, мульти-каналів, мульти-цьому і мульти-що.