Історія люстри

Люстра відрізняється від будь-якого іншого освітлювального приладу, що вона підкреслює найбільш демонстративних стилю і краси над його (іноді неіснуючі) функціональності. У минулому, щоб мати люстра була зробити заяву, можливо, навіть проголошення особистого багатства і соціального статусу.

Вони розглядаються як художні прикраси через їх симетричними ще складні конструкції, висвітлюючи всю кімнату з відбитим світлом. Вони також є найбільш традиційний з усіх світильників, найраніші з яких налічує більше 1000 років …

У середні століття, свічки люстри, як правило, використовується в місцях зібрань, приймаючи форму дерев’яний хрест зі свічками розміщені на шипи поширився по всьому. Потім суміш піднімається на бажаній висоті на канат або ланцюг, підвішені на гаку.

З цього споконвічного походження більш складним і художні форми приладу почали заселяти багатих будинках у Європі, причому в багатьох випадках засновані на кільце або вінець конструкції для місць дворянства і духовенства. Люстра була символом розкоші і статусу у зв’язку з високою вартістю нічне освітлення, при цьому багато хто з вищого домашніх господарств, що мають свої скляні люстри, як центральною ланкою, підвладну їй.

До початку 18 століття, конструкціями, як багато прикрашений позолоченою бронзи литий, з його довгими вигнутими руками і багато свічок були популярні серед зростаючого купецтва. Крім того, досягнення в області склоробства протягом цього періоду дозволило здешевити виробництво свинцевого кришталю. З його захоплюючі світлорозсіюючі властивості і загальної краси це не дивно, що кришталеві люстри стане найпопулярнішим серед інших конструкцій.

У 19 столітті і зорі індустріальної епохи, газ став стандартним джерелом світла, що призводить до гібридних “газова люстра” – від англ газу і люстри. У цей період багато люстри свічки були перетворені в газі, а до 1890-х років, після особливо новаторських наукових відкриттів, люстри були зроблені, що використовується як газ і електрику.

Оскільки розподіл електроенергії стали ширше і більш надійного живлення, електричні люстри стали нормою. Однак багато хто вважає це технологічний прогрес, що девальвували це традиційна форма освітлення у зверненні. У відповідь на цю критику виробники почали виробляти більш складні і складні конструкції.

До кінця 20-го століття традиційні люстри стала більш декоративною, ніж осяяння, і більшість з них були в кінцевому рахунку, використовуватися як таких. Сьогодні прикладів, таких як люстра хром часто залишають свої розкішні і екстраверт спадщини з великим упором на функціональність, багато з яких, а в мінімалістському стилі.