Десять порад економія грошей

У нинішніх економічних умовах ми всі шукаємо способи витратити менше грошей, тому тут в першу десятку наших економії грошей поради, які допоможуть вам витрачати менше.

1. Придивіться до цін на газ та електроенергію. Недавнє зниження цін на енергоносії означає, що це відмінний час, щоб знайти кращу пропозицію. Наприклад, British Gas є великі подвійні тарифи палива, якщо ви використовуєте їх, щоб задовольнити Ваші електрику і газ.

2. Виробити свій бюджет і не попастися з банківських зборів. Це може бути легко випадково йдете над ліміту овердрафту або забути про дату закінчення терміну на безвідсотковій кредитної картки пропонують, але це невеликі помилки можуть коштувати вам дуже дорого в тарифах.

3. Не бійтеся скаржитися. Якщо ви не задоволені продукт або послугу ви платили хороші гроші за, ви, можливо, причина скаржитися. Якщо ваша скарга є обгрунтованою ви могли отримати відшкодування, або гроші на ваучери, щоб провести в іншій раз.

4. Не обманюйте себе, витрачають більше на великі бренди. Супермаркет власні бренди рулон туалетного паперу і основні продукти харчування, такі як борошно набагато дешевше, і ви б важко помітити різницю.

5. Придивіться до цін для ваших фінансових продуктів, таких як іпотека, кредитні картки, ощадні рахунки і кредити. Навіть у кредитна криза є масивні відмінності в процентних ставках на пропозицію, і навіть частину відсотків за іпотечним кредитом, можуть скласти до тисячі фунтів протягом усього терміну кредиту.

6. Будьте своїм власним обличчям. Замість того, щоб йти в ногу з Джонсом, запитайте себе, що ви віддаєте перевагу є, новий автомобіль або більше грошей, щоб витратити на дні з сім’єю? Чи не бути конкурентоспроможними і працювати ваші власні пріоритети.

7. Кинути палити. Це антигромадську, що це погано для вас, і це дуже дорого.

8. Дочекайтеся продажів. Подивіться на продажу, щоб отримати одяг та товари для дому. Купити різдвяні листівки, прикраси і навіть подарунки за пільговими цінами в січні продажі і тримати їх на наступний рік.

9. Візьміть кулінарії. Готові страви, напівфабрикати і винесення їжі додому є дорогими і можуть бути шкідливі для здоров’я. Готувати може бути дуже розслаблююча, і їжа, яку ви їсте буде смачніше і коштувати вам багато менше. Зробити подвійний необхідну кількість і заморозити половину на інший день.

10. Не платіть за абонемент в спортзал, ви ніколи не використовуєте. Якщо ви не йдете принаймні три рази на тиждень, ви, ймовірно, витрачаєте свої гроші і все ще може платити за непарні сесії, коли фантазії приймає вас. Вправа поставляється безкоштовно, якщо ви ходити, бігати або їздити на велосипеді, і може бути набагато більш товариські, ніж в тренажерному залі, якщо ви домовитися про зустріч з одним.