кислотної промивки, як

Підтримання бетонних підлог може бути важкою роботою, особливо якщо це не приділялося належної уваги протягом тривалого часу. Але якщо ви точно знаєте, що робите, ви зможете заощадити багато часу і грошей, і до цих пір вдається отримати гарний бетонну підлогу. Ви можете зробити це за допомогою того, що називається кислотної промивки. Кислотна промивка дуже широко використовується в плавальних басейнах і на великих бетонних поверхонь, які повинні бути очищені швидко і ефективно. Якщо все зроблено правильно пральні кислоти може бути дуже ефективною і швидкою. Вам просто потрібно знати, що ви робите. Отже, ця стаття призначена для вас через основні кроки кислотної промивки в безпечній і легкій манері.

По-перше, ви повинні переконатися, що конкретна поверхня готова до кислотної промивки. Для цього вам необхідно очистити поверхню будь-якого втратити сміття, бруду, лишайників, водоростей або подібні речі. Як тільки це зроблено, поверхня готова до промитий кислотою. Потім, вам потрібно з’ясувати, як багато кислоти мити вам потрібно. Для цього, ви можете слідувати вказівкам інтерактивне керівництво поліпшення будинку або форум, тому що різні ситуації зміниться кількість кислоти, вам потрібно, і це не тільки розмір.

Після того як ви знаєте, скільки кислотної промивки ви будете потребувати, замовити цю суму плюс один фунт кальцинованої соди на літр кислоти прання. Таким чином, ви можете бути впевнені, що у вас буде достатньо кальцинованої соди для нейтралізації промити водою, перш ніж злити її через внутрішні системи дренажу. Це необхідно, тому що кисла вода є потенційно небезпечним, якщо не нейтралізують кальцинованої соди належним чином. Інші, що кислоти і кальцинованої соди, вам також знадобиться кислоти доказ щітки для очищення, захисні рукавички і маску. Переконайтеся, що ваші ноги знаходяться під захистом, а також. Кислота може роз’їдати шкіру, якщо вона приходить в прямий контакт з вами. Маска захистить вас від парів.

Ви, можливо, також повинні отримати дозволи від вашого або повідомляти відповідні цивільні влади, що ви буде випускати потенційно небезпечних матеріалів і дренажної системи. Вони можуть мати деякі додаткові правила, які ви повинні слідувати.

Тепер, коли ви готові використовувати кислотну промивку, очистити всю поверхню і розбавлених кислот до необхідного рівня. Використання пластикове відро для цього, а потім використовувати пластмасову кухоль лити розчину на невеликому є поверхні. Залежно від того, скільки бруду або масштабування вам потрібно видалити, вам доведеться тримати кислотної промивки на поверхні від половини до близько трьох хвилин. Потім змийте її водою. Повторіть цей по всій площі в пакетному режимі малих областях.

Не дозволяйте накопичуватися промивної води, тому що це може призвести до опіку на поверхню, так що ви можете зберегти шланг включеним. Як тільки вся поверхня не буде зроблено, ви зробили занадто!