пара контролює пилові кліщі, ліжко помилок, бліх та інших шкідників

Прибиральників пара пара виробляють екстремальних температур, що, виявляється, вбивають не тільки широким спектром шкідників, але і їхні яйця тим самим усуваючи два покоління відразу і повністю порушуючи цикл розмноження, що агресивні хімічні обробки не обійтися.

З використанням пари для усунення шкідників дає величезні переваги для користувачів.

Чи не брудний і швидко сохне. Пара пара чистої води і повітря. Його вологість складає всього 5 відсотків, що означає відсутність занадто багато води не виконується на підлозі або покласти в матрацах і килимах. Вона не залишає поверхні або матеріали вологий і смердючий, і саме тому вона називається “вільний спосіб очищення безлад”. З середньою температурою, ліжка матраци і килими сухим протягом 15 хвилин. Немає необхідності носити важкі оббивки зовні для сушіння.

Тепло ефективно вбиває шкідників. Найбільш економічним методом боротьби з шкідниками тепер відомий як пара. Профіль є надзвичайно ефективним у боротьбі з пиловий кліщ населення в килим, ліжко помилок на матрацах і навіть бліх на оббивці. При температурі вище 50 ° C або 120 ° F, пилових кліщів, ліжко помилок і бліх вбивають ефективно з використанням пари чистих парів.

Під час або після лікування, ви не повинні ізолювати або закрити номерів. Профіль не небезпечного для здоров’я, тому що він використовує тільки воду, а не хімічних речовин. Ви можете розглядати поверхню так часто, як ви хочете. Вона не залишає слідів, які можуть пошкодити або зруйнувати вашу оббивку.

Пара пара не є виборчим. Цей метод не проводитимуться тільки ліжко помилок, пилових кліщів і бліх, але пара може також вбити віруси, мікроби і бактерії.

Використання пара очищення парою є дуже ефективним і дієвим методом вбивства окремих видів, а також бактерій та інших небажаних мікроорганізмів. Парові очищувачі мають різні інструменти і пристосування для очищення важкодоступних поверхонь, де більшість вірусів і бактерій розмножуються які можуть викликати алергію, а при більше 100 ° C температури, пара очищення парою є дуже ефективним.

Люди, які страждають від астми або алергії, лікування їх номера при правильному підході очищення дуже важлива. Хіба це настійно рекомендується використовувати Tecnovap пара пароочисник з вакуумними таких як Jetvac Pro. Чистого пара пара вбиває шкідників і його вакуумного функцією дозволяють усунути як шкідників і видалення відходів та сміття, який часто призводить до атак і реакцій. Цей метод залишає область свіжими і безпечними для навіть екстремальних страждальців.

Профіль є простою, але найбільш стійкою альтернативи для боротьби з шкідниками і очищення поверхонь, що це незрівнянно краще, ніж при використанні дорогих і токсичних хімічних речовин, які викликають роздратування і висип.