право ковдру на право сезону

Коли мова заходить про отримання сну хорошою ночі багато людей борються, щоб отримати їх рекомендовані 9 або 10 годин сну на добу, і це не тому, що вони опівнічників, які ніколи не лягати спати до раннього ранку, це насправді, тому що їх ліжко не підходить для них. Ліжка дуже особистий біти меблів, які відрізняються один від одного, як не у всіх є на тому ж рівні комфорту.

Одна з найбільших проблем у деяких людей, коли мова заходить про їх ліжка або перегрів або занадто холодно, якщо ви відчуваєте будь-який з цих, то є хороший шанс, що ваші постільні речі може бути винуватцем. Це тому, що у деяких людей є тонше або товщі, ніж інші ковдри, ковдри зараз бувають різних щільностей вимірюється в шкалі, званої Tog рейтинг.

тог рейтингу 4,5
З більш низьким рейтингом ковдри, як правило, легше і не так щільна, це робить їх ідеальними для літніх місяців, коли ночі може стати досить спекотним. Люди, які є теплими шпал або якщо є два з вас в ліжку, то він може бути досить тепло навіть на м’яких вечорів. Легкі ковдри буде найкращий варіант, щоб тримати себе при правильній температурі і отримати комфортного сну.

тог рейтингу 13,5
Ковдри з рейтингом цієї високої, як правило, неймовірно щільні і товсті ковдри, які можна побачити в розкішних готелях. Це здатний уловлювати багато тепла всередині ліжка і найкраще підходять для зими. Якщо ви знайшли вашу ліжко досить холодним потом, отримуючи хороший товсті ковдри з високим рейтингом Tog буде кращим вибором.

Тог Рейтинг 8 або 9
Ці ковдри часто вважаються будь-яких погодних ковдри, оскільки вони не занадто товсті і не дуже тонкі, якщо ви купуєте регулярно ковдру є хороший шанс, що це буде один з цих типів. Деякі люди вибирають ці ковдри спочатку і може переміститися в одну з товщі або тонше сорти, як зміна сезонів, і вони отримують уявлення про те, теплим або холодним вони відчувають. Вони також є гарним вибором для людей, що шукають сингл «на всі руки», а не того, щоб купити два окремих ковдри для літніх і зимових місяців.

Матеріал всередині вашого ковдру може змінити ситуацію теж найдешевші ковдри заповнені мікрофібри. Microfiber неймовірно легкий і не викликає алергії робить його ідеальним для алергією на пил. Мікрофібра матеріал може бути навіть прати в пральній машині при температурі до 60 градусів теж. Є й інші матеріали, такі як гусячий пух, який неймовірно м’яким і може бути тепліше, ніж мікрофібри, а також бути розділений на секції, щоб переконатися, вниз не злипається в будь-якій сфері.