чищення килимів Поради та хитрості

Чистка килимів є рутиною, що потребує великої кількості уваги і концентрації. Це особливо вірно для елементів, які є старі або старовинні і ті, які є досить дорогими. Домовласники знати значення їх речі, і саме тому вони намагаються бути обережними, коли намагаються очистити дорожчі. Здебільшого, то краще звернутися до фахівця, коли справа доходить до великих, дорогих килимів і килимових покриттів звичайного великого будинку або офісу.

Існують різні поради та рекомендації з чищення килимів. Деякі з них залежить від того, який пункт ми маємо справу з. Дорогі східні килими повинні бути оброблені з обережністю, і багато хто припускає, що це мають бути залишені на розсуд фахівців. Якщо власник робить хочете спробувати свої сили в збереженні цих видів килимів, то краще, щоб почати повільно з використанням середнього пилососа. Використання звичайної води і м’якого мила або шампуню може слідувати, якщо елемент має помітних бруд і плями, які не відриваються з вакуумом. Зверніть увагу, що більшість з дорожчих килимів області добре піклуються, і може просто потрібно за допомогою пилососа. Найкраще, щоб вакуум у верхній і нижній, щоб переконатися, що пил і забруднення видаляються. Маркування і плям, що не видалені вакуумної можуть бути вилучені за допомогою м’якого мила або шампуні. Найкраще, щоб зробити місце першого тесту на стриманий кутку килим, щоб переконатися, що колір не буде кровоточити або бігти. Після задоволений тестом, чищення килимів може бути продовжена.

Використання довговолосий пензлем або губкою фірми доцільно у підтримці килими. Довговолосий кисть не повинна бути занадто жорсткою або фірми, в той час як губка не повинна легко ламаються, коли щіткою на поверхню. Лінійне рух також рекомендується використовувати, коли намагаються очистити весь шматок, або навіть просто невелику ділянку його. Кругові рухи може бути занадто грубим. Проект повинен бути зроблений у великому просторі з води під рукою. При видаленні шампунь або мило, то слід ретельно промити в чистій, прозорої води. Ракеля також зручна в злив або стиск зайву воду. Покладіть його на відносно рівну поверхню і запустити ракеля в напрямку ворсу, щоб зберегти природний рельєф купу. Не тисніть занадто сильно, коли за допомогою валика, оскільки це може витягнути деякі купи.

При сушінні килим після чистки килимів, то краще віддати її на плоскій поверхні під сонцем. Це не дуже хороша ідея, щоб покласти його під сонцем занадто довго (кілька днів), так як це може призвести до кольору зникають. Якщо верхня сторона стає сухою на дотик, нижня повинна бути звернена до сухої, а також. Не вішайте дороге килимове покриття на лінії, тому що це може призвести до його розвитку ліній або тріщин.