шукає сервісну компанію басейн пошук закінчується право here_

Басейни може бути весело, але чистка басейну не весело. Є багато басейн сервісні компанії, які спеціалізуються на очищенні басейну та сервісного обслуговування. Але, якщо у вас є приватний басейн і ненавидять роботу з очищення його щотижня, то найняти компанію, басейн обслуговування могло б бути корисним для вас. Ці компанії володіють технічними знаннями, які необхідні для піклуватися про обслуговування басейну. Вони можуть перевірити фільтри, а також можливість перевірити баланс рН використовуваної води в басейні.

Ось список речей, які цей басейн служби подбають про:

очищення

Басейн з його постійного використання зобов’язаний збирати сміття на бічних стінках. Ця компанія басейні служби подбають про видалення такого сміття з басейну. Вони також виловити водорості та інші домішки, які збирають в пулі.

обладнання

Вони перевіряють і очистити насос системи, двигуни, приведення в дію насосів, фільтрів і т.д., зберігаючи при цьому басейні. Вони також ремонт обладнання у випадку, якщо вони ламаються.

хімікалії

Води в плавальному басейні підтримується вільними від бактерій та інших домішок за допомогою хлору. Занадто багато хлору може викликати подразнення шкіри і очей. Компанія обслуговування близько басейну завжди балансує рівень хлору в басейні.

Відкриття та закриття басейну

Існує багато робіт, пов’язаних з відкриттям і закриттям басейну. Вони полягають у видаленні всього обладнання і перевстановлення. Вона також включає в себе позбавлення від хімічних речовин в басейні, перевстановлення сходи прикріплені до басейну і трамплін для стрибків, і очищення насоса і фільтра і т.д. Ось деякі з робіт, які ви не змогли б зробити поодинці і потребують допомоги фахівців.

Скільки коштувало це передбачає?

Існують різні фактори, які визначають вартість очищення басейну. Наприклад, області ви живете в розмір пулу і т.д. Тим не менш, середній ціновий діапазон становить близько $ 100 до $ 500 на місяць. Є також деякі додаткові збори, наприклад $ 100 – $ 200, якщо вам потрібно чоловіків обслуговування близько басейну, щоб відкрити і закрити басейн.

Пан Poolman є одним чистка басейну в бізнесі з 1979 року. Вони забезпечують кращу якість обслуговування, що є доступним теж.

Вони пропонують один раз на тиждень для обслуговування житлових басейни і для комерційних басейнів вони пропонують два рази на тиждень обслуговування протягом зими і два рази на тиждень обслуговування протягом літніх місяців.

Г-н басейну людина має свій басейн служби в Пасадені, чистка басейну в Алтадене а також обслуговування басейнів в Аркадії. Ви можете спробувати і перевірити їх якість на собі.