як зберегти ваші килими чистити

Килими, ви не можете жити з ними, не може жити без них. Ми любимо їх за комфорт і тепло вони приносять в наші будинки і зламатися, їх щоразу, коли вони брудняться, які можуть, здається, відбуваються кожні п’ять хвилин. Ніколи не бійтеся! Нижче наведено кілька простих порад, ви можете слідувати, щоб допомогти зберегти ваші килими абсолютній чистоті в довгостроковій перспективі.

Вакуумні раз на тиждень. Ретельно -. Новини спалах – показ вакуумі над килимом рази не пилосос. Вам необхідно запустити вашу вакуумі над кожної секції килимові покриття в кілька разів, щоб дійсно отримати його в чистоті. Пам’ятайте, що тільки тому, що ви схопили поверхневих забруднень і килим виглядає чистіше, це не означає, що це таке. Бруд і грунту можуть бути вбудовані глибоко в килим, так що прийняти принаймні кілька проходів після первісного проходу.

Використання харчової соди – трохи соди випічки у вашій сумці вакуум може допомогти дезодорує килима. Випічки соди нейтралізує запахи насправді, в той час як інші так звані дезодоранти просто запахи покриття товстим шаром синтетичного аромату.

Перемістити меблі! – Стара рутина просто пилососити до краю крісла не збирається різати! Вам потрібно рухатися, як багато меблів, як ви можете при збиранні і отримати на килим під ним. Просто тому, що ці райони не отримують пішохідний рух не означає, що вони чисті, справді, вони, ймовірно, сидить на багато пилу, яка поширюватиметься на іншу частину килимові покриття і може вразити будь-якої людини з алергією у вашому домі.

Отримати професійну чистку кожен сезон-професійного чищення килимів дійсно може потрапити туди і отримати бруд таким чином, ви просто не можете зробити на свій розсуд звичайними миючими засобами дому та вакууму. Чистка килимів професіоналами включає очищення гарячої водної екстракції, який дійсно отримує на частинки бруду і бактерій, які мають вбудовані в глибині вашого килима. Крім того, професійні чищення килимів буде винести всі меблі з простору (і назад!), Так що ви можете бути впевнені, що кожен сантиметр вашого килима був ретельно очищений. Таким чином, отримати професіоналів, принаймні один раз на сезон, і розглянути питання про наймання одного до спеціальних заходів, теж.

Використовуйте бігунів на високих місцях руху, навіть якщо ви якомога обережніше про відстеження бруд і зробити все знімають взуття, бруд все одно буде відслідковувати в на підошвах ніг людей. Місцях з високою відвідуваністю на ваш килим, що бачу багато ходити взад і вперед може швидко стати змінені і навіть пошкоджені, не тільки бруд, але при терті все, що постійний і назад. Використовуйте бігунів або килимки, де можливо, вони допоможуть захистити ваш килим, і вони простіше і дешевше замінити, ніж від стіни до стіни килимове покриття, теж.