Поради для ремонту вашого будинку, щоб зробити його легше продати

Ремонт в основному включає в себе видалення існуючого (зазвичай старі) особливість та його заміни на нову. Домовласники ремонт з двох основних причин: щоб підвищити цінність своїх будинків і поліпшити свої особисті стандарти.

Для забезпечення цих цілей досягається існує необхідність продуманого плану дій. Перш за все, необхідно з’ясувати, які оновлення необхідні для вашого будинку, і це допоможе вам створити фінансовий план. У цей момент ви повинні знайти баланс між вашої мрії і реальність таким чином, щоб план протягом ваших фінансових коштів.

Ви повинні взяти до уваги ваші заощадження і активи, доходи і витрати домогосподарства, поточний позику на купівлю будинку (якщо такі є), а також інших зобов’язань, таких як автомобільні виплати. Вони будуть визначати тип оновлення, що знаходиться в межах вашої фінансової досяжності.

Більшість домовласників погодилися, що кухня і ванна кімната є двома найбільш важливими особливостями їхньої нерухомості. Кухня є однієї кімнати в вашому домі, який містить найбільшу цінність і справді перший, щоб залучити потенційних покупців. За іронією долі, кухні та ванні кімнати найчастіше застаріли і гостро потребує дорогий ремонт.

Останні тенденції в кухні та ванної кімнати проекти включають великі плитки або дерев’яну підлогу в нейтральних тонах, мармурові стільниці або бетону, а також прилади з нержавіючої сталі. Велика гранітна плитка особливо популярні для виготовлення більше поверхів, ванни та душові кабіни.

Зосередження уваги на найбільш пошкоджені ділянки, такі як стільниці може створити сильний вплив на ваш будинок, не піддаючи вм’ятину на ваш гаманець. Полірований бетон може також бути великий вибір, як він нагадує мармур і значно дешевше. Re-скління ванни або душу також є ідеальним альтернативним бюджетом.

Хоча деякі люди намагаються проектах реконструкції самостійно (розрізати на витрати), найму експертів допоможе вам заощадити час і гроші в довгостроковій перспективі. Вона також забезпечуватиме ви отримаєте відповідну службу і високу якість результатів.

Зробіть своє дослідження, перш ніж наймати реставратора. Запитайте ваших друзів та інших домовласників для рекомендацій. Диск навколо вашого району, щоб побачити, хто ремонтує і попросити їх про свій досвід ремонту.

Як тільки ви отримаєте імена кількох реставраторів, взяти у них інтерв’ю. Переконайтеся, що ви вже на них всі елементи, які важливі для вас, і попросити їх, щоб надати Вам детальну пропозицію та бюджет. Більшість професійних реставраторів буде надавати повний спектр послуг, включаючи їх в будинку або асоційованим дизайнерів і архітекторів.