думаю, безпека перш за все з сім’єю, друзями і місцем для вогнища

Пожежа ями стали досить популярні серед домогосподарств в ці дні. Поруч з мікрохвильовою піччю, здається, що цей пристрій різьба нішу як повинні мати пристрій в кожній американській родині.

Опитування місцевих магазинах посуду сьогодні і, звичайно, ви знайдете ряд багаття на дисплеї, від простої конструкції чаші міді до більш складних і декоративних ямах. Більш новизни відтворення атмосфери багаття, вогонь ями служать подвійної мети, як обладнання для приготування їжі, а також в якості нагрівального пристрою, які можна використовувати в приміщенні й на відкритому повітрі.

Але чи знаєте ви, що відкрите спалювання є незаконним у ряді держав і відкритих пристроїв полум’я, наприклад, місце для вогнища насправді запрещено? Сприймається небезпеки спалювання сміття та відкрите спалювання закликав державних чиновників, а також департаменти сообщества пожежі в цих державах або заборонити або регулювати використання цих пристроїв. Уявіть розчарування багатьох домовласників, які б хотіли створити місце для вогнища прямо в їх внутрішньому дворику. Але в інших штатах, де такі заборони не було реалізовано, домашніх господарств слід рекомендувати розглянути кілька заходів щодо забезпечення безпеки в макіяж і управління своїми ями вогню.

Будь то рухоме або фіксованого багаття, домовласник повинен стежити за тим, що цей момент на відстані не менше 25 м від будь-яких горючих структури або, принаймні, 50 метрів від будинку з цього питання. Установка вашої ями на горючий матеріал, як правило, нерозумно, що потрібно зробити і, ймовірно, самий простий спосіб спалити ваш будинок.

Крім того, переконайтеся, що ви ретельно відкладати палаючий вугіллячко на його вогнища і, якщо можливо, накрийте яму з металевою кришкою після використання. Найчастіше, це більш практично придбати газовідвідної ями вогню, тому що, в той час як легше працювати і очищати, але і вільним від звичайній іскри і вугілля літаючих загальні для ями підживлюється органічних матеріалів, таких як вугілля і деревину. Але знову ж, газ, будучи неприродним ставить сірої в передбачуваному тепло викликало від використання для багаття.

Деякі держави забороняють відкрите спалювання під примірників сильні вітри, особливо в секторах газовідвідної ями, які могли б політ у напрямку кутів будинків і, ймовірно, почати пожежа. Як виходячи зі здорового глузду, було б нерозумно встановити багаття в урбанізованих районах або в районах, де будинки будуються так близько один до одного. Зрештою, ви, ймовірно, не захочуть почути свого сусіда скаржитися літаючих вугілля.

Для отримання додаткової інформації про пожежну ями, відвідайте: http://www.tipsonfirepits.com