прикраси та фарбуванні будинку до будинку

Жителі зробити будинок будинку! І вдома робить настрій жителів! Будинок з бездоганною, ООН-відколи стін, завжди вітає жителів додому після дня напруженої роботи. Немовлята впав спати, спостерігаючи мерехтливі зірочки на стіні своєї кімнати. Кухні плитка з тістечками і вином зашифрованих може зробити хтось відчувати себе голодним. Так багато разів, квіткові стіни вітальні зробили ви гордий господар! Ці НЕ природні краси вимагають слухняного обслуговування, щоб дати життя вашого житла. Одному чіпі штукатурки в кутку вашій стіні може знищити це враження. Робота може бути добре особисто мав справу, якщо ви добре обладнані і усвідомлювати, яке лікування потрібно.

Протягом століть ми були прикрашати стіни нашого житла, починаючи з креслень в давнину шпалери і плитка в нинішньому поколінні. Візерунок на стіні відділив цю кімнату від іншої частини будинку, і що вдома від усіх інших будинків. Підбираємо колір плитки, друк шпалерами, які ми знаходимо найближчий до нашої особистості. Це спосіб дати особистий контакт з вашим будинком. З невеликим попереднього знання можна взяти до цієї роботи оздоблювальних робіт стін.

шпалери
Хоча це стара ідея зараз, але шпалер має унікальний вплив прикрашати кімнату з почуттям слабкості. Шпалерами з його відбитки приносить благодать у кімнату. Виміряний оцінки площі, шпалери і клей необхідні для це повинно бути зроблено.

плитка
Черепиця є більш просунутим і більш швидкий спосіб прикраси стін. Справедливий вибір плитки кольору повинні бути зроблені у відповідності призначення кімнати. Яскраві кольорові плитки з поєднанням білого, якщо використовувати у ванній кімнаті, дає просторий вигляд. Аналогічно вибрати плитку, які відповідають кухонний гарнітур.

Картина
Ця робота, хоча це виглядає просто, насправді вимагає багато уваги і напруженої роботи, щоб отримати виконана. Картина завдання починається з вибору фарби тіні. Оцінити міру необхідних для виконання цього завдання і переконайтеся, що у вас є достатня кількість картин пензля, футболку і сходи.

Прикраса зроблена в якій би ні шлях вимагає стін, щоб бути готовим в першу чергу. Стіни повинні бути ретельно перевірена на будь-який чіп-оф штукатурка, будь-який витік або будь-який цвях і повинні бути негайно рекомендований. Виберіть вихідні, підготувати робочу силу (діти та інші члени), дамп морозильник з великою кількістю приготовленої їжі і напоїв і почати.

Або, якщо хочете, щоб уникнути весь безлад, дати докладні інструкції з договорами будівельного підряду і виїжджати у відпустку.