трохи гігантські сходи – оманливе компактний, неймовірно універсальний

Маленький гігант Опис продукту сходи та аксесуари:

Маленький гігант сходи складні сходи гігантський здатні робити всю роботу, яка робиться шляхом поєднання сходів. Вона займає місце семи сходів і двох естакад, коли вона розширюється і неймовірно стабільним. Крім того, дуже легко перетворення драбини з гігантською сходами, без боротьби взагалі. Маленька система гігантських сходів в п’ять разів більш довговічні, ніж будь-які інші звичайні сходи. Маленький гігант система складання сходів складається з двох одиниць зовнішньої сходах і одного внутрішнього блоку. Внутрішні сходи ковзали легко і вільно на зовнішній одиниць. Усередині внутрішніх сходів блокування центрального шарніра для додаткової безпеки. Маленький гігант виготовлений з товстостінної 6005-T5 алюмінію і зовнішні та внутрішні бічні огородження виконані з авіаційного алюмінію. Він може навіть володіти навантаження потужністю 300 фунтів. Це 4:56 разів міцніше порівняно з іншими звичайними сходами. Найкраще, що про маленьку сходах гігантських тому, що він може дуже легко зберігати в після використання.

Сходи навіть стоїть осібно, так що не потрібно, щоб спертися це або повісити його на гачок. Додаткові “роботи платформи” дуже добре стояти протягом тривалих періодів часу або для встановлення інструментів на ньому.

Маленький гігант знижки і купони сходах:

Невелика компанія сходах гігантських пропонує купон на знижку на маленький гігант сходів, які доступні з різних невеликих дилерів сходах гіганта і в різних інтернет-сайтів. Існують також різні пропозиції, як сходи аксесуарів, таких як робоча платформа абсолютно безкоштовно, при покупці Маленький гігант сходи 17, 22, і 26. Безкоштовна доставка також доступна з покупками на всіх сходах Маленький гігант. Щоб дізнатися більше про Маленький гігант Сходи знижки і купони, зверніться до найближчого або в Інтернеті мало дилерів сходах гігантської компанії.

Маленький гігант огляд сходах і його використання:

Трохи гігантські сходи виготовляються з урахуванням з багатоцільового використання регулярних сходах пов’язані з нею роботи вдома. Маленький гігант драбини розумний складаний сходах, і ніхто не збирається, щоб знайти кращу сходах, ніж цей. Маленька система Ladder гігант 4:56 разів більш довговічні, ніж будь-які інші звичайні сходи. Ці сходи буде тривати все життя, і це тільки один все коли-небудь знадобиться. Сходи є набагато більш стабільним, ніж звичайна драбина. Маленький гігант складні сходи використовуються для обрізки, збору плодів з дерев, що працює на стіні вище даху для загального будівництва, живопису і різних handywork. В кінці ми можемо просто сказати: “У декількох кілометрах робить милю Маленькі сходи Гігантська пишається своїм стилем”.