установка ліхтаря

просвіт установки: Поради щодо зробити своїми руками

Мансардні вікна дозволяють 30% більше світла, щоб увійти в кімнату, чому ж розміру вертикальні вікна. Від прикраси будинку точки зору, вікна не використовують простір стіни, тим самим створюючи більше відчуття простору, а освітлення та вентиляції приміщень. В даний час, мансардні вікна доступні в різних кольорів, форм, розмірів і типів на будь-який вид будинків і дахів. Skylight установка може бути також просто, як закупорювання пляшки. Однак можна виконати завдання до досконалості за кілька порад про те ж.

просвіт установки: кроки

Так само, як у виборі продукту має першорядне значення, так це необхідність для правильної установки ліхтаря. Оскільки у вас є, щоб вирізати отвір в даху, необхідно бути дуже обережним. Неправильна установка може зробити ваш будинок сприйнятливі до витокам розробку проекту, а також утворення конденсату. Ви могли б розглянути можливість найму експертів для завершення процесу установки або тих, хто любить робити речі самі можуть спробувати свої сили з наступними порадами:

Крок 1: з вимірювальні стрічки, малювати крейдою лінію збереженні 3-дюймовий проміжок на всіх чотирьох сторонах ліхтаря. Очистіть гравію або каменів за допомогою утиліти ножем. Помістіть пристрій в центр отвору і закріпіть її гвинти для покрівельних покриттів.

Крок 2: Виріжте кілька 8-дюймові широкі смуги руберойду і вставте їх під черепицю або гравію з усіх боків, починаючи з нижньої. Видалити цвяхи й камені (з плоскою монтировку, якщо потрібно), для того, щоб встановити папір.

Крок 3: ввести ще одну нижню частину блимати і оберніть його навколо нижньої частини ліхтаря скла. Переконайтеся, що він покриває верхню область і впритул прилягає до черепиці. Ви можете ввернути деякі миготливі нігті горизонтально в бік ліхтаря за допомогою молотка.

Крок 4: Встановіть деякі миготливі частини під черепицю. Продовжити роботу знизу вгору. Ретельно перевірити всі частини, щоб гарантувати, що вони перекривають один одного, як мінімум, чотири дюйми з усіх боків.

Крок 5: Авто жорсткий шматок нижче миготливого ліхтаря і під покрівлю, використовуючи нижню частину окладу. Закріпіть бічні частини, а також, працюючи Ваш шлях навколо, поки ви не завершите установку, з головою блимає закріплений на верхній частині і під покрівлею.

Skylight установки, очевидно, наповнить вас почуттям виконаного обов’язку. Щоб насолодитися кращим результатам, переконайтеся, що ви вибираєте ваш ліхтар від відомого виробника.