як ваші електричні панелі працюють

Електрична панель частина будинку багатьох реставраторів будинку, швидше за все, уникнути, навіть якщо вони роблять інші електричний ремонт всередині будинку. Електрична панель забезпечує сто або більше підсилювачів потужності на дому. Ця сила приходить в будинок на обслуговування падіння, яке підключається до наконечники в рамках послуги панелі, а потім розділяється на різних ланцюгів по всьому будинку.

Електричні щити практично те ж саме, блок запобіжників, і вони можуть бути затребувані іншими назвами, такими як «запобіжників», «вимикач панель», «панель запобіжників» або навіть «сервісну панель. Буквально, електрична панель не одне і те ж вказане вище імен в більшості випадків, проте всі вони преформ ту ж функцію, щоб вони могли назвати будь-яке з цих назв. Термін блок запобіжників ще застосовується безпосередньо в старших будинків, побудованих в період між 1950 і 1965, так як вони мають 60 коробок ампер запобіжник з 4 окремими запобіжниками. Сьогодні, сучасні будинки мають панелі, які трохи складніше, але менш небезпечним. Це тому, що панелі можуть бути дуже небезпечними, якщо людина недосвідчений або не знають, що вони роблять.

Хоча шок від судини часто раз не смертельно, шок від вушок може призвести до серйозних травм і навіть смерті. Таким чином, хоча це може бути небезпечно для роботи з електричною панеллю це не означає, дрібні роботи не може бути зроблено з цим у пір, як людина робить роботу навчається у завдання вони брикетування і не намагається вийти за рамки своїх навичок. Це важливо, щоб носити рукавички електрика під час роботи на таких речах, як блок запобіжників для запобігання важкого шоку або травми, а також товсті гумові чоботи душею.

Хоча ці запобіжні заходи не завадять травми, вони можуть різко запобігання серйозних травм і смерті. Багато домовласники буде мати тільки можливість відкрити зовнішні двері електричних панелей, щоб клацнути вимикачем, хоча це розумно для власника, щоб заготовка незначні роботи по внутрішній частині електричної панелі, такі як видалення і заміна вимикача. У внутрішній частині електричної панелі, ви побачите, що наконечники підключитися до послуги падіння, а також близько двадцяти до тридцяти вимикачів або приміщення для автоматичних вимикачів і кілька проводів різного кольору, які часто сплутались між собою, яка з’являється набагато складніше ніж насправді.

У разі, коли домовласник чудеса, якщо вони можуть додати ще один вимикач, потрібно буде шукати в електричних панелей і перевірити, якщо є більше простору шляхом вивчення металу нокауту на панелі. Будь-яке пляма, яка не вибили, швидше за все, прийнятне місце поставити ще один вимикач дюйма