як зробити саморобну млин-3 істинні ідеї для вашого розгляду

Занадто багато людей витрачають даремно гроші і час, намагаючись зробити саморобну млин. Вони б отримати користь з читання цієї статті, тому що вона досліджує кілька важливих факторів, вони, ймовірно, не рахував. Звичайно, є багато більш маленьких питань, пов’язаних із звичайною людиною робити домашні вітряк, але ці важливі персони.

Неймовірні успіхи були досягнуті в останні кілька десятиліть. Я впевнений, що ви чули про космічній гонці, але я сумніваюся, що ви чули про відновлюваної енергії гонці. Багато чого з цього не має відношення до вас, але деякі залишки повинні бути ясно будь-кому, хто збирається зробити саморобну млин. Те, що сталося, починаючи з 1974 року по 1981 рік, вітер Федеральна енергетична програма розроблена і випробувана тринадцять успішних малих систем вітряк. Деякі стверджують, що було те, що підготувало грунт, щоб зробити енергію вітру найбільш економічно ефективним джерелом електроенергії.

Що ви повинні забрати з цього є те, що фундаментальні технологічні розробки, що дозволяють комерціалізації енергії вітру було зроблено в цей період часу. Ні в якому разі це означає, що не буде більше величезні технологічні досягнення в галузі систем домашнього вітряк, але це означає, що основа для житлової власності вітряк була закладена.

Тепер уряд реалізує наступний крок в області поновлюваних джерел енергії процесу: Вони мотивують простій людині взяти участь. Я не можу почати, щоб вникнути в усі вигоди, які вони пропонують, але я пропоную, якщо ви серйозно хочете зробити саморобну млин, що ви не поспішайте, щоб дізнатися про ці стимулів.

Але як же зробити саморобну млин? Різні люди дають різні відповіді, але всі можуть погодитися, що є два важливих кроків у створенні домашньої млина: плани і будівельного процесу. При правильному плани, які ви можете мати досить приємний досвід робить вітряк, які підійдуть вашому бюджету. Щоб знайти правильний плани, які ви повинні заплатити за них, тому що є безліч вводять в оману і час витрачати плани, які навіть не використовувати нову технологію, яка зроблена дешево доступні для вас.

При правильному плани і сміховинно маленьким кількість важкої роботи, ви можете зробити саморобний вітряк з сучасною технологією без будь-яких турбот. У галузі поновлюваних джерел енергії раси, кожен переможець і зараз саме час, щоб почати роботу.

Ви маєте право на публікацію цієї статті в повному обсязі за умови, що ім’я автора, біо-та на сайті посилання повинні залишатися незмінними і включені всі репродукції