Основи користувальницьких матеріалів кадрування і будівництво

Купівля масового виробництва кадру в магазин є одним з найпростіших способів кадр щось. Користувальницькі обрамлення, з іншого боку, як правило, краще. Маючи пункт користувацького обрамленні зазвичай допомагає захистити пункт трохи краще, і, природно, більш варіантів з одними каркасною, ніж масове виробництво продукції.

Є кілька варіантів, що людина може вибирати, коли у нього є пункт в рамку. Насправді, як правило, настільки багато, це може здатися незрозумілим. Багато з цих параметрів може додати в рахунок обрамлення, але вони, як правило, коштує кожен додатковий пенс.

Ось декілька варіантів, які ви можете зазвичай були налаштовані, коли у вас є пункт в рамку.

формовка

Лиття рами картини в цілому є найбільш помітною частиною. Хоча деякі люди вважають за краще не мати лиття для їх рами, як правило, більш загальні, щоб він. Зокрема лиття може докорінно змінити зовнішній вигляд і певний предмет. Наприклад, багато прикрашений дизайн часто може зробити відносно прості зображення виглядали більш незвичайним.

Є правило, кілька різних матеріалів для багета, але найбільш поширений тип, як правило, зроблені з дерева. Дорожчі типи, як правило, ручний.

рогожа

Матування є матеріалом, який іноді використовується в кадр елементи під склом. Ця частина не є обов’язковим, але у нього є ряд переваг. Насамперед, він діє як прокладка між елементом і склом. Це особливо важливо при формуванні фотографії, так як вони часто мають тенденцію прилипати до скла. Це також допомагає глядачеві краще зосередитися на частини.

Особи, які воліють мати мати використовуються, коли у них є пункт обрамленні, як правило, кілька інших можливостей для вибору. Наприклад, вони, як правило, потрібно вибрати матуючий кольору, розміру і матеріалу. Вони також зазвичай буде надана можливість мати збереження використовували мати. Цей тип матюки допомагає нейтралізувати кислоти в папері, яка може запобігти погіршення.

скло

Скло є ще одним компонентом, що люди повинні прийняти рішення про хід користувальницький процес кадрування. Всупереч поширеній думці, не всі стекла дорівнює. Типовий скло, яке приходить в звичайних серійних кадрів змушує світло відбивається від поверхні, і це тільки забезпечує захист від пилу і відбитків пальців.

Антиблікове скло доступний в більшості магазинів обрамлення. Цей тип скла має прекрасні гравірує на поверхні скла, що призводить до відбитого світла для розкид в різних напрямках. Це означає, що відображення не відблиски від верхньої поверхні скла.