Переваги наявності Х’юстон квартир в оренду

Планування переходу до Х’юстон? Плутати з ідеєю купівлі будинку або мати квартиру в оренду в Х’юстоні? Мати бюджет, але не ідея? Ця стаття буде чітко вказати на переваги наявності квартира в оренду в Х’юстоні, а не володіння будинком. Володіння будинком, можливо, останній вибір ви повинні зробити в середині рецесії. Оренда квартири або кондомініуму робить краще з фінансової точки зору, ніж володіння будинком, якщо ви не плануєте залишатися протягом більше трьох років.

Якщо ви є жителем області протягом тривалого часу, ви можете отримати так звикли до місця, яке ви хотіли б інвестувати в неї, і в кінцевому рахунку, мати резиденцію. У будь-якому випадку, ви повинні розуміти, коштує своїх грошей, і ви повинні інвестувати розумно, так що ваші гроші можуть рости. Тим не менш, оренда квартири була б мудріше, ніж вона належить двома способами: вам не потрібно, щоб зробити здоровенний авансові платежі, виснажуючи ваші фінансові ресурси і у вас також є дах над головою. Так оренди служить двом цілям, як згадувалося вище.

Оренда має сенс для інших причин, таких як:
Свобода пересування: Ви можете легко переміщати з місця на місце, як тільки ваші оренди закінчився.

Ніякої відповідальності: Як орендар, ви не несемо ніякої відповідальності утримання будинку.

Не вимагає обслуговування: оновлення техніки, модернізації кухні, або заміна даху, що протікає, фарбування і т.д., це не ваша відповідальність або витрати.

Ви не платника податків: податки на майно і оцінки не нести Ви.

Немає ризику: Як орендар вам не потрібно турбуватися про втрату права викупу, зменшення цін на житло, іпотечні платежі.

Безсумнівно, є переваги купівлі будинку – наприклад, інвестиційний допомагає будувати особисте справедливість, стабільність, безпеку і свободу від поміщиків.

Недоліки мати будинок не є незначними або: ви повинні влаштувати для початкового внеску, що може означати залучення кредиту, платити податки на майно та інші обов’язкові витрати на юридичні послуги. Ви не можете уникнути цих витрат, і ви, можливо, доведеться скоротити свої особисті витрати, які можуть вплинути на ваш спосіб життя. Крім того, якщо ви не платите податки в строк, ви в кінцевому підсумку платити штрафи – те, що може бути джерелом стресу і тривоги. Finallly, раз у вас є будинок, ви повинні платити за його утримання і жертви мобільності.

Отже, для того, щоб уникнути всього цього ми б порадили людей взятися за квартиру в Х’юстоні, а не вибирають для покупки будинку.